yeni corsa 1.2 essentia motordan gelen sesler

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Rölanti de o kadar abanırsan başına çok iş gelir. Birde sıfır araç motor hacmi belli beygir gücü belli neyin zorlaması ? Opel bu şakaya gelmez.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IsKnDr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rölanti de o kadar abanırsan başına çok iş gelir. Birde sıfır araç motor hacmi belli beygir gücü belli neyin zorlaması ? Opel bu şakaya gelmez.

Motor hacmi veya beygir gucuyle boşta cevrilen devirin ne alakası var hala çözemedim.ya bazı arkadaşlar durumu anlamıyor.yada ben anlatamıyorum.opel neymiş neyin şakasıymış

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet beyin de soylediği gibi benim aracımdada soğukken hiç birşey yok,motor ısındıktan sorna süregelen o ses meydana geliyor.Yağdan kaynaklanacığını bende düşünmüyorum.yarın servise uğrayacağım bu konu için,baya kafama takılır oldu,ses konularında çok hassasım malesef :) hele ki motordan gelince başka bir mod.a bürüyor beni:))

Demek ki aynı dertten muzdaripiz iskender bey kesinlesmis oldu :) Kaput kecesi yok ise taktirsak acaba sesi engellermiyiz ?Geçen hurdaliga gittim hiçbir yerde yok meret:mad:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor hacmi veya beygir gucuyle boşta cevrilen devirin ne alakası var hala çözemedim.ya bazı arkadaşlar durumu anlamıyor.yada ben anlatamıyorum.opel neymiş neyin şakasıymış
Allahim sen buyuksun Rabbim.... Bakin iskndr nickli beyfendi burada birileri bisey soyluyorsa bir bildigi vardir , kimsenin sizi uyarmak gibi bir gorevi yok iken birsey soyluyorsa , sizi (sizin zarara ugramamaniz icin) uyariyorsa bu iyi birseydir , her uyarana ters cikma psikolojinizi anlamadim , cok sey biliyosaniz kendi sorununuzu kendiniz cozseydinizde forumda konu acmasaydiniz ....

IsKnDr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allahim sen buyuksun Rabbim.... Bakin iskndr nickli beyfendi burada birileri bisey soyluyorsa bir bildigi vardir , kimsenin sizi uyarmak gibi bir gorevi yok iken birsey soyluyorsa , sizi (sizin zarara ugramamaniz icin) uyariyorsa bu iyi birseydir , her uyarana ters cikma psikolojinizi anlamadim , cok sey biliyosaniz kendi sorununuzu kendiniz cozseydinizde forumda konu acmasaydiniz ....

Mantıklı uyarılara gayet dikkat ediyoruz konuyu okuyan kişilerde bunu zaten bastan anlıyabilir.eğer fikirleriniz bana mantık dışı geliyorsa bunu gayet açık bir şekilde iletiyorum.eğer bundan rahatsız oluyorsanız.bu benim konum ozaman yorum yapmazsınız.uyarmak ayrı sizin soylediğiniz çok ayrı.burada yorum yapan başka kişilerde var.her uyarana ters cıksam diğer abilerimizde arkadslarımızda bunu dile getirirdi.herkes yaptığı çıkışa dikkat etmeli ozaman.burada bazı şeyleri yazarken bende önce sizin dikkat etmeniz gerekir.nasıl burada hur fikrini ifaede ediyorsan bende sizin yorumunuza hur fikrimi ifade ediyorum.burası tartışma sayfası değil,baskalarınnda bilgi edebileceği bir konu o yüzden açıklamalarınızı yaparken daha makul bir şeklde yapabilirsiniz ben yinede goruşunuz için teskkr ederim

IsKnDr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki aynı dertten muzdaripiz iskender bey kesinlesmis oldu :) Kaput kecesi yok ise taktirsak acaba sesi engellermiyiz ?Geçen hurdaliga gittim hiçbir yerde yok meret:mad:

Evet abi aynı dert:) bugun servise gittim sordum.beklediğim cvp. Motorun normal sesi olur oyle diye.en iyisi müziği biraz açmak fikri iyi geldi :)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisi ve en ucuz yöntem :) Kaput kecesi 300 tl fln mis.Onu yaptrsan genede sesi duyarız gibi o yüzden müziğin sesi en iyisi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Sizin gibi adamlar kendini geliştiremez uzatmaya gerek yok bildiğinizi okuyun.

IsKnDr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin gibi adamlar kendini geliştiremez uzatmaya gerek yok bildiğinizi okuyun.

Sizin kendinizi ne kadar geliştirdiğiniz yaptığınız yorumla bariz ortada,sizn bildiğinizi okumakatansa kendi bildiğimi okurum,aynen uzatmaya gerek yok.