Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

ևok araştırdım zaten Ben oyak üyesi olduğum için bana yüzde 10 indirim yapıyorlar. Yanlız yeni kasa Yani megan 3  Almayış nedenlerim. 1 ön çamurluklar metal, 2 İstepnesi dışarda lastik patlayınca değiştirmek için alta eğilip çamurlu istepneyi çıkarıp takmaya çalışacaksınız iğrenç bir durum (Yağmurlu havalarda o istepne çamur içinde olduğunu bir düşünün ve sizin bir düğüne gittiğinizi jilet gibi giyinmişsiniz ve o çamurlu istepneyi takmak zorundasınız ayrıca çalınmaya karşı savunmasız 3. şanzuman yine aynı yetersiz 4 Kontak anahtarı var eski kasada bile kart vardı. 5. Jantları oldukça kötü Beş kollu olmasına rağmen çok çirkin 6. Arka yolcu koltuğu diz mesafesi yetersiz özellikle eskiye göre. 7 Kabin içi oldukça gürültülü 8 İki koltuk (sürücü ve yolcu) arası birbirine çok yakın ortadaki kol dayama yeri ince(eskisine göre çok kötü)  9. Eski Uçak tipi el freni gitmiş yerine keser sapı gibi saçma bir el freni konulmuş 10 Motor kaput altındaki yalıtım malzemesin konmamış 11. 1,5 dizeli vergi dezavantajı olması ve bazı modellerinin 85 beygir ve düşük torka sahip olması. 12. İkinci elin düşük olması 13. Malzeme kalitesinin eskiye oranla düşük olması 14. ֖zelikle iç kabinin çok vasat görüntüsü. 15 İç kabinde rakiplerine göre hiç bir teknolojik değişiklik yada farkı olmaması. 16. Katalogda digital gösterge göstermeleri ancak gelen aracların kadranlı olması(Katalogda manken gösterip kocakarı kakalamaları gibi bir durum ki bunu şikayet ettim müşteriyi yanıltıyorlar zaten son dediğim olay beni tamamen soğuttular ve vaz geçtim. 17 Dış tasarımı özellikle önü kurba kermite benziyor çirkin bir görüntüsü var  Sonuç olarak İyikide vaz geçmişim. En fulu privilajı bile bizim sport donanımdan çok daha alt donanım ve özellikte olması. Daha artırabilirim ancak sanırım bu kadar yeterlidir. Siz olsanız ileriye gideceğine geriye giden bir aracı alır mıydınız

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

meraktan sordum cenk yanlış anlamıyosun dimi. bende bakmıştım megane benımde garıbıme gıden stepne dedıgın gıbı broadway lerdekı gıbı+dız mesafesı berbattı+bırde orta konsolda teyp sesı acılmıyordu dusunsenıze sofor yanında oturan dıreksıyona uzanıp acıcak radyonun sesını..