yeni bitirdim nasil olmus

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok hoş olmuş

EMİRHAN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş ellerine sağlık. Bende ön göğüsü boyatmayı düşünüyorum bunu kendim yapabilirmiyim bana yardımcı olursan sevinirim. nasıl sökülüp ne tür boya kullanacağım konusunda bilgilerine ihtiyacım var.

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş mavi bi ayrı yanıyo bende kırmız yapmayıo düşünüyorum beyaz zemin üzerine
ama şu halkaları nereden buldun onlar benim çok hoşuma gidiyo bende almak istiyorum ama bulamadım bi türlü. nerden alabiliriz.

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e güzel eline sağlık değişik olmuş göstergeleri nasıl söktün kolay oluyomu onu merak ediyorum bide yaparken tek tek fotolandırsaydın tam süper olacak... yada fotosu olan yollasın..... resimli anlatım süper bişi...

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim cok güsel olmus eline saglık bende aynı buna benzer bi uygulama yaptım ama ben baya bi ugrastım aklına gelebilecek her led cesidini kullandım telefon led leri dahil ama hiç birinden sonuc alamadım bi yerde ufo seklinde led li ışık gordum onu aldım içinde 24 tane led vardı ama hiç görmediğim bi tip led di onları taktıgımda kadran o kadar parlak olduki tavanı bile aydınlattı bende üzerine film cektim sonrada kadran ışıklarını ortadaki bilgi ekranına bagladım bu sekilde kadran tamamen optitron oldu yani gunduz bile yazılar gorunmuor sadece ısıklar yanınca gorunuor gündüz far yakmayla ugrasmamak için de kadranın ışıklarını ortadaki bilgi ekranına bagladım boylece kontagı cevirdigimde ısıklar yanıor ve farları yakıncada otomatik olarak ısıgı kısıyor su an tek eksigim fiber ibreler corsanın ibreleri ısık gecirmior ama yinede gorunuor fiber ibre bulup taktım mı toyotanın kadranının aynısı olacak yapmak isteyenlere ayrıntılı bilgi verebilirim

RauL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iscilik cok onemli herkes yapamaz helal olsun kardes!