Yeni Astrada Kaput Keçesi Neden Yok ?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben maliyetten olduğunu düşünmüyorum..Motor izlasyonunu(motor üst plastik kapağı,akü koruyucu kapağı vb.gibi)iyi yaptıklarını düşünüp ona gerek görmemiş olabilirler..Yada fazla ısındığını düşünüp(o model için)koymamış olabilirler..Bence saçma ve kötü görünüyor o ayrı konu :)

haydarbaldok

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben maliyetten olduğunu düşünmüyorum..Motor izlasyonunu(motor üst plastik kapağı,akü koruyucu kapağı vb.gibi)iyi yaptıklarını düşünüp ona gerek görmemiş olabilirler..Yada fazla ısındığını düşünüp(o model için)koymamış olabilirler..Bence saçma ve kötü görünüyor o ayrı konu :)
Belki iyi niyetli dusunmekte haklısın ama keske senin iyi niyetin kadar iyi olsala fakat aku koruma ecu koruma ile izolatorun bir bağlantisi yok diye biliyorum.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Açıkçası iyi niyet değilde,mantığım almadığı için..Önceki aracım Fiatın 2010 model Evo active yani boş modeliydi ve onda bile vardı..Bu araç şimdi satılsa 40/45 bin civarı fiyatı olurdu taş çatlasın 50..Astra K saınrım 90-100 civarı..50 binlik B sınıfı araca koyup 100 binlik C sınıfı araca koymazsa mantıklı olmaz sanırım..Tabi bir havayolu şirketindeki gibi 1 zeytin eksiltme politikası olmadıysa :)

Benan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka markalarda da benzeri yapılmakta. Dizel motorlara koyuyorlar. BEnzinli olanlara koymuyorlar.