yeni astra sports tourer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tonyadams

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astra sport tourer dizel ,dynamic, sunroof opsiyonlu almayı düşünüorum. Genelde bayiilerde exellence var. Muhtemelen siparişle gelecek. Yalnız siparişle geleceği için pazarlığı nasıl yapacam bilemiyorum. bayiler 2.5 ay sonra geleceği için kesin fiyat vermiyorlar. arabayı gelince de nasıl olsa arabayı almaya mecbur diye fazla fiyat indirimi yapmazlar diye düşünüyorum. opak ı aradım şu anda elimizde olsa 92 bin satış fiyatı 88 bine bırakırız dediler sunroofsuz. ama ellerinde yok. Fikri olan paylaşabilir mi bu konuda daha önce siparişle araç alan falan......Şimdiden teşekkürler.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla siz bugünkü fiyattan pazarlık edip kaporayı verdiğiniz an hiç bir zam sizi etkilemez aracı o fiyata alırsınız. Biz 2009 da aracı alırken 1 ay önceden kaporasını verip beklemiştik.

imla hataları için affola mobil gönderi

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer ki iş siparişe kalırsa, kaporayı veriyorsunuz sipariş geçiliyor ve 2 - 3 aya kadar sürebilen bir süre veriyorlar.

O zamana kadar gelen indirim ve zamlardan da etkileniyorsunuz.

O nedenle istediğiniz aracı burda bulmaya çalışın.
Bayiler burdaki tüm parkı görebiliyor. Merkezin elindeki hatta başka bayilerin elindeki araçları bile görebiliyorlar. Türkiye'ye gelecek, yolda olan, fabrikada üretimde olanları vs.

İstediğiniz araç satılmamışsa, o bayiden getirtirler. Becerikli bir satışçı halleder.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuana kadar sıfır araç alamadım, konu hakkında bilgim yok fakat astra için 90 bin tl çok yahu. ikinci el bmw, Mercedes alın bu paraya. yada donanım açısından orta sınıf 30-40 bin kmleri geçmemiş ınsignia passat tarzı araçlara bakın. bir kuzeminde 1.6 cdtı astra var, diğer kuzenimle 1.4t passat var. astraya 2014 de 70 bin verip sıfır aldılar, passat 2012 model 45 binde 66 bin tl ye alındı. passat mi astra mı diye seçecek olsam astra ya bakmam bile. paranıza yazık etmeyin. d segmenti bir araç alın. (hangi aracı alacağını söylemek tabiki bana düşmez ama insan bir araca karar verdi mi bazen fiyatı yüksek bile olsa ona kitlendiği için diğer seçenekleri göremiyor. nacizane fikrimdir, yanlış anlaşılmasın.)

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...