yeni astra sedan rezistans sorunu

kapetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese merhabalar.aranıza yeni katıldım.yeni kasa astra sedan aldım.sormak istediğim ise benim arabamın rezistansı çalıştırdığımda en üstten 3 tel çalışmıyor.bugün servise götürdüğümde tarafıma o teller antene bağlı olduğu için çalışmıyor dendi.ayrıca bu sadece yeni kasa astralarda olduğunu söylediler.tecrübeli arkadaşlardan ricam bu doğru olabilir mi?değilse ne tür bir yol izlemem lazım.şimdiden teşekkür ederim.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracaın tavanında anten varmı ? yoksa dogru olabılır bıde rezıstans ayaklarını ınceleyın bagaj kapagını acıl camdan 3 tel ayrı ıse dogrudur gene..

kapetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın tavanında anten var.benim anlamadığım madem camda anten teli var,neden tavanda anten var?sizcede çok mantıksız değilmi?cevabınız için teşekkürler.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizi çok fena kandırmışlar gibi geldi bana :) tavanda anten varsa camda antenin ne işi var

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizi çok fena kandırmışlar gibi geldi bana :) tavanda anten varsa camda antenin ne işi var

Bencede ugraşmamak adına böyle birşey demiş olabilirler cünkü tavanda var.

bizim jettamızda var tavanda anten yok ve gercektende arka camda sistemi var.ancak rezitanslarla ilgisi yok zaten.gizli bir şekilde..

AntenSedan.png