yeni astra sedan gosterge sorusu

ugur1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arabayi calıstırmadan once 1 kere kontagı cevirdigimizde km devir falan sona gidip geri geldikten sonra butun gosterge ısıkları sonuyor.ancak sarı musluk isareti kalıyor.garanti kitapcıgına baktım motor gucu azalmıstır servise gidin yazıyor.arabayı calıstırdıktan sonra musluk gostergeside sonuyor.servise gitmelimiyim.yardımlarınızı bekliyorum

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra sedan gosterge sorusu

ugur1234 link' Alıntı:
arkadaslar arabayi calıstırmadan once 1 kere kontagı cevirdigimizde km devir falan sona gidip geri geldikten sonra butun gosterge ısıkları sonuyor.ancak sarı musluk isareti kalıyor.garanti kitapcıgına baktım motor gucu azalmıstır servise gidin yazıyor.arabayı calıstırdıktan sonra musluk gostergeside sonuyor.servise gitmelimiyim.yardımlarınızı bekliyorum

Sarı işaretin yanması normal o sırada motor çalışır olmadığından o lamba yanıyor, tıpkı eski arabalarda araba çalışmazken akü lambasının yanması gibi düşünün, motor çalıştıktan sonra sönmesi önemli, içiniz rahat olsun.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra sedan gosterge sorusu

ugur1234 link' Alıntı:

sönmezse sorun.. sönüyorsa sorun yok demektir. kontrol için o :)