Yeni Astra sedan 15.000 km bakım ücretleri

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dizel veya benzinli 15.000 km bakım ücretleri ne kadar? Her servisin ki aynı mı? yoksa kampanyalı olanlar var mı? benzinliler için 550-600tl dizeller için 650-700tl fiyat söylüyorlar doğru mu?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra sedan 15.000 km bakım ücretleri

ibida link' Alıntı:
Arkadaşlar dizel veya benzinli 15.000 km bakım ücretleri ne kadar? Her servisin ki aynı mı? yoksa kampanyalı olanlar var mı? benzinliler için 550-600tl dizeller için 650-700tl fiyat söylüyorlar doğru mu?
genel olarak fiyatlar yakın.ama servislerde biraz daha indirim yapıyorlar eğer aranız iyiyse

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi günler. Ben pazartesi günü ilk yıl 15.000 bakımını yaptırdım.445tl tuttu. Gitmeden önce İzmir' deki tüm servislerle görüştüm.Hepsi aynı işlem için farklı fiyat verdi. En uygun olanı Surtaş tı orada yaptırdım. Tavsiyem gitmeden mutlaka tüm servislerle görüşün...

braveheart41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

izmit opel ekcanda geçen hafta tanıdık aracılığıyla 1.3 dizelin 10000 kmde yıllık bakımını yaptırdım 460 tl tavsiye etmem ama.

deniz33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar iki konuda acil yardım lazım. Bir kaç gündür arabamın ekranın da soğutucu eksik diye bir uyarı çıkıyor ilk önce baktım az gibiydi kapağı gevşettim hava yapmış diye düşündüm gerçekten de öyleydi su seviyesi kapağı gevşetincer yükselmişti ama hala ara ara o uyarıyı vermeye devam ediyor su seviyeside her seferinde bakıyorum normal. 10-15 yıllık arabay biner gibi her gün motor kaputu açmaktan gına geldi.
İkinci sorunumda şerefsizin birisi arabamın sağ tarafını komple tükenmez kalem ile çizmiş. Müdahaleyi neyle yapacağıma karar veremedim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deniz33 link' Alıntı:
Arkadaşlar iki konuda acil yardım lazım. Bir kaç gündür arabamın ekranın da soğutucu eksik diye bir uyarı çıkıyor ilk önce baktım az gibiydi kapağı gevşettim hava yapmış diye düşündüm gerçekten de öyleydi su seviyesi kapağı gevşetincer yükselmişti ama hala ara ara o uyarıyı vermeye devam ediyor su seviyeside her seferinde bakıyorum normal. 10-15 yıllık arabay biner gibi her gün motor kaputu açmaktan gına geldi.
İkinci sorunumda şerefsizin birisi arabamın sağ tarafını komple tükenmez kalem ile çizmiş. Müdahaleyi neyle yapacağıma karar veremedim.
pasta iş görür sanki hocam geçmiş olsun

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deniz33 link' Alıntı:

Tükenmez kalem çiği için ilk müdahaleyi alkol içeren kolonya ile yapabilirsiniz. Peçete kullanmayın, pamuğa damlatın ve silin, ardından gerek kalırsa (kalem iz yapmışsa) pasta cila ile üzerinden geçin ama mümkün olduğunda az pasta cila kullanmaya özen gösterin. Geçmiş olsun...

deniz33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Tükenmez kalem çiği için ilk müdahaleyi alkol içeren kolonya ile yapabilirsiniz. Peçete kullanmayın, pamuğa damlatın ve silin, ardından gerek kalırsa (kalem iz yapmışsa) pasta cila ile üzerinden geçin ama mümkün olduğunda az pasta cila kullanmaya özen gösterin. Geçmiş olsun...
Teşekkür ederim rec. Evdeki özel üretim temizlik ürünlerinden birisi ile hallettim. ALLAH tan derin çizik olmamış hafif bir cila uygulamsı yapmam gerekecek ama.