Yeni Astra K yüzünü gosterdi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çok spor bir görünümü var. Sanki asfalta çlkar beni limitleri seninle zorlayalım der gibi.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
J kasanin yaptigi devrim etkisi birakmadi.
Ama ben begendim. Ic mekanda gosteristen ziyade ergonomi ve verimlilige daha fazla onem verilmis gibi geldi.
Yan aynalarin kapiya monte edilmesi, capraz görüşün artirilmasi adina genis kelebek camlariyla beraber ise yaramis.
Agirlik azaltmaya da gidilmis.
Direksiyon tepkilerinde yeterli iyilestirme de yapilmissa cok iddiali bir arac olacaktır kendi sinifinda.
Fiyat politikasi da onemli tabi:)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efficiency denen durum üzerine yüklenmişler, kasayı hafifletip yakıt tüketimi ve performansı optimize etmişler, VAG varken işi çok zor astra'nın.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya nedense j kasa dahamı güzel acaba canlı gormek lazım bir de

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tasarım bence çok başarılı, keskinleşen hatlara rağmen iri görüntüsünü yitirmemiş araç...

J kasa tuttuğu için radikal bir değişime gidip risk almamışlar. Bu durum Astra ailesinde ilk kez oluyor. Daha önceki hiçbir Astra, kendinden önceki nesline benzemiyordu.

Astra J'nin en dikkat çeken GENEL problemleri aşırı kilosu, iç göstergelerin / ekranların ilkelliği ve dizel otomatik seçeneğinin olmamasıydı.

Bu kasa kilo ve gösterge sorununu aşmış. 1.4 Turbo 145 hp 250nm olmuş. Dizel olarak olarak 1.6 95,110 ve 136 gelecekmiş. Bir de 1.6 170hp dizel geleceği yazılıp çiziliyor. Bu motorlar otomatik şanzıman ile desteklenirse (ki muhtemelen otomatik olur çünkü şuan Mokka'da başladılar) doğru bir donanım tablosu ve fiyat politikası ile Astra bence büyük yol kat eder.

Hadi bakalım...

can2007opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model Astra 1.3cdti h sahibiyim aracımin yol bilgisayar i nda fren lambası şeklinde bi yazı ortaya çıktı bi r hafta önce ve bi daha da gitmedi ...acaba bi sıkıntı mi oldu çözüm için yardım lütfen

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir süredir takip ediyorum, resimleri daha önce gördüm. Fena görünmüyor.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model Astra 1.3cdti h sahibiyim aracımin yol bilgisayar i nda fren lambası şeklinde bi yazı ortaya çıktı bi r hafta önce ve bi daha da gitmedi ...acaba bi sıkıntı mi oldu çözüm için yardım lütfen

Siz bence sorununuz ile alakalı bir konu açın. Böyle mesajlar arasında kaybolup gider sorunuz.