Yeni Astra 2015 (K)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Yeni Astra 2015 (K)

sis farlarının oldugu yerler gtcye benzemis

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

bence bu foto gerçek dışı bir foto ama böyle olursa da güzel bir astra olur.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

İlk mesajdaki fotoğraf amatör bir ps çalışması. Ben büyük değişim beklemiyorum tasarım anlamında. Güncel kasa gayet güzel bir tasarıma sahip, riske girip yeniden tasarım yapmaya gerek yok satışlarda güzel. En önemli değişiklik ağırlık konusunda olsun. 1200 kg'ye çekilsin. Yeni donanımlar gelsin, iç mekanda kol dayama gibi hatalar düzeltilsin, birkaç yeni oyuncak eklensin yeterli.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
İlk mesajdaki fotoğraf amatör bir ps çalışması. Ben büyük değişim beklemiyorum tasarım anlamında. Güncel kasa gayet güzel bir tasarıma sahip, riske girip yeniden tasarım yapmaya gerek yok satışlarda güzel. En önemli değişiklik ağırlık konusunda olsun. 1200 kg'ye çekilsin. Yeni donanımlar gelsin, iç mekanda kol dayama gibi hatalar düzeltilsin, birkaç yeni oyuncak eklensin yeterli.

Bizim araclar 1200 kg olsa ucar valla,sinifinin en az yakan ve en performansli araci olurdu

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

hocam geçenlerde bu yazıyı gene yazmıştınız fakat ben tasarım hatası olduğunu düşünmüyorum , bence kullanış ile alakası olabilir . Benim aracımda vitesli ve kol dayamayı gayet kullanışlı buluyorum :) sürücünün yorulmasını engelleyen bir yapısı var greatt tasarıma ve kilo çekilmesine bende katılıyorum araba biraz şuan ki halinden daha hafif olmalı bencede  045thumbsup

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ağırlık konusunda 1300 kg seviyelerine çekileceği söyleniyordu ama en son yapılan açıklamalarda 40 ile 80 kg arası bir hafiflemeden bahsediliyor. Bu duruma gore araç 1350 - 1400 kg arasında olucak gibi artık olay şanzımana kaldı gibi.

http://ototeknikveri.com/icerik/3783/yeni-kasa-opel-astra-2015te.html

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
şu duruma bakılacak olursa 2015 te cıkacak olan astra ile suan kullandıklarımız arasında ön yüz haric bir değişiklik yok gibi hatta ve hatta bizim aracların ön yüzü daha güzel bana göre böyle gelirse şayet bizim araclar daha bir rabet görür diye tahmin ediyorum tabi bu benim görüsüm farklı düsünen arkadaslarımız elbette olacaktır saygılar
Bir başka civic olayı yaşanır ve bir önceki kasa (j kasa) daha çok tutulur diyorsun. victoryy