Yeni Asrta'ya Kolçak Takilamiyormuş !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apollon76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR MERHABA,

DÜN ARABAMA KOLÇAK TAKTIRMAK İSTEDİM,BANA ARABAMIN MODELİNİ SORDULAR YENİ ASTRA DEYİNCE TAKAMAYIZ DEDİLER NEDENİ İSE OPEL YETKİLİ SERVİSİ ONLARA TAKMAMALARINI ÇÜNKÜ ORADA HAVA YASTIĞI BEYNİ VAR DEMİŞLER:kop: (EL FRENİN ORDA MI OLUYOR )

SİZCE BU NE KADAR DOĞRU YOKSA ÇOK SEVGİLİ SERVİSLERİMİZİN ORJİNALİNİ TAKMAK İÇİN BİZDEN 450 YTL Mİ ALMAK İSTİYORLAR ,

SİZ NE DERSİNİZ???:)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında beynin orada olduğu doğru bende astra g var onun arka kül tablasını sökünce altta görünüyor ama kolçakla olan bağıntısını ve gittiğin kişilerin opelle olan bağıntısını anlayamadım...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dogru el fren"inin altinda bi soket war.. gerisi bilemecegim.. kolcak ne oluyo

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Öndeki iki koltuk arasındaki kol dayamak için yapılmış bi düzenek ... :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle bişey de olabilir aslında aracın yan airbag leri ön koltukların içinde olduğu için eğer direk koltuğa takılacak bir kolçak ise koltuğun içindeki airbag beynine zarar verebilir diye düşünüyorum yani şu kolçağı fabrikanın çıkışında takamıyo ya opel en alt donanım seviyesine bile yani maliyeti ne olacak ki arabayı sıfır satarken 200 milyon da koy fiyatının üzerine 2000 3000 ytl yapabiliyo yeri gerince

apollon76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
aslında beynin orada olduğu doğru bende astra g var onun arka kül tablasını sökünce altta görünüyor ama kolçakla olan bağıntısını ve gittiğin kişilerin opelle olan bağıntısını anlayamadım...

MONTE EDERKEN ZARAR GÖREBİLİRMİŞ BUNUDA ORAYA GELEN OPEL YETKLİ SERVİSİ SÖYLEMİŞ.

apollon76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu durumda yeni astraya kolçak taktıramıcaz mı?yolunu yöntemini bilen var mı arkadaşlar?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Piyasada satılan türlerden al madem karar senin tabi ...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yaw Bu KolÇak SÜrÜcÜ KoltuĞunun Yanina Kol Dayama Yerİ Olarak Takilan Aparat DeĞİl Mİ.
EĞer Oysa Astra Yenİ ÇiktiĞinda Elegance Modelİnde Ve Cosmo Modelİnde Vardi. Şu An Halen Cosmo Modelİnde Var Dİye Bİlİyorum. GerÇİ Bİzde Alirken SormuŞtuk Njoy' A Takilirmi Dİye Takilmaz Dedİler. Ben İnammiyorum Sen Cosmoya Tak Njoy'a Takilmaz De. EĞer İkİ KoltuĞun Arasina Konanlardan Alti SoĞtucu BÖlmelİ Olanlardan Yok Dİye Bİlİyorum. EĞer Astra İlk SÖyledİĞİm Kol Dayama Yerİ Yoksa GerÇekten Bence Yaziklar Olsun. ÇÜnkÜ Çok Fazla Yarari Var. Reklam Olmasin Ama Fİat Doblo Da Bİle Var Yani Yenİ Modellerde

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece doblo mu bi çok arabada standart ya en alt versionlarında bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...