Yeni araçta kararsız kaldım..

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize selamlar olsun, yakın zamanda aracımı hayırlısıyla değiştiriyorum.Ancak çok kararsızım herkez bişeyler söylüyo, yok onu al yok bunu al, onun şurası şöle bunun burası böle. Kafamda 3-4 araç mevcut zaten ama benim için önemli olan konu sağlamlık,işçilik ve yakıt, Astra Sedan 1.3 CDTI cosmo - Ford Focus 1.6 TDCI titanium - Toyota corolla 1.4 D4D Elegant birde Megane vardı ama onu kesin olarak eledik. Şimdi bu üç araçtan hangisini almam benim için uygun olur, araçlar hakkında tecrübeleriniz ve önerileriniz nelerdir. Cevap veren tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler ve iyi bayramlar.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedan 1.3 ttercihiniz cosmo bide çok iyi bence tam aile arabası çok cimri bir otomobil fazla performans aramıyorsanız alın derim beni tatmin ediyor..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota bence.2. elde dede üzmez.sağlam araba.sorunsuz binersiniz.biraz iyi gitsin derseniz focus.ama ford ların içi çok çabuk salıyo kendini.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
D4D pahalı bir seçim bence..O paraya en basitinden hız sabitleyici yok araçta.size çok önemli gelmeyebilir ama donanımları karşılaştırmak lazım...fiyat 49750 tl gözüküyor..ben bu fiyata farklı marka ve farklı seçenekler arardım...vw jetta tdi 1.6 105 ps..comfortline..manuel vites..49800..vw grubunun araçları bence çok daha iyi..seçim sizin..bu paraya diğer markalara da bakın..Saygılar..

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford Focus 1.6 TDCI görüntüsü ve güçlü motoruyla en iyisi

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede o paraya jetta 1.6 tdi yoksa focus. toyota ve opelin motorlar biraz performanssız kalır sedan kasalara.

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
3 seçenekten ben olsam focus alırdım ama wv seçeneklerinede bakın derim..

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar WV iyi fakat dizel olarak 1.9 motoru çok büyük tabi haliyle vergiside,donanım olarak 1.6 TDI düz olanıda çok boş. Aslına bakarsanız toyota nında motor hariç hiçbir yerini beyenmiyorum. Focus ve Astra arasında sıkıştım diyebilirim. Bana aile arabası lazım gideceğim yere konforlu ve makul bir yakıtla götürsün yeter, ama şu an kullandığım araçtanda kötü bir performans olması tabiki beni üzer. Birde focus astradan daha az yakıyo diyorlar bu doğrumudur acaba?

Son düzenleme:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kesinlikle Toyota alırdım, hem ikinci eli çok tutuluyor, hemde kaliteli ve güzel bir araç.