yeni aracım vectra a gt

freedige

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. zaten corsa kadar aşırı bir modifiye yapmak yok aklımda. film, yay,düz boru ve az sesli bir ekzozla lip eklemeyi düşünüyordum. sadece sizlerinde fikirlerini alayım dedim. bu arada aracım sfi değil. x20xev motor kodlu ecotech motor. ama yay konusunda kafam karıştı aslında. a kasa vectraların spor yaylarını kullanabilirmiyim yoksa gt için ayrı bir spor yay varmıdır? bu sorumuda cevaplayacak bilgide kişiler vardır burada umarım. tekrar teşekkürler.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt ye özel bir yaya ihtiyacın yok A kasa için bi spor yay aldığında rhatlıkla kullanabilirsin :)

freedige

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sence vectramı corsamı :)? kaca aldınız acaba arabanın ozellıklerını kmsını fln yazarmısnız?

kullanıma göre değişiyor. mesela hız yapacaksam GT yi :rakir: kullanıyorum tabiki ama biryerlere gidip gelmek için (ekonomik olması açısından) veya oğlum (3 yaşında) varsa yanımda corsayı kullanıyorum. ;)

aracım 201000 km de 1995 model lpgli (ben lpg kullanmıyorum) komple boyalı. ufak dokunmalar hariç kazasız değişensiz. sadece hava filtresi var şuanda. kalan herşey orjinal. fiyat olarak 12500 tl verdim 1 şubatta aldım. :bir:

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun..Sayılı GT lerden maşallah temiz duruyor.Lütfen bu araca modifiye adına hiç birşey yapmayın.Cam filmi belkide app plaka o kadar.Orjinali bizim gözümüzde dahada değerli.Allah kaza bela vermesi.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim efsane aracım hayranım bu kasaya Allah kaza bela vermesin

freedige

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonundan bir kaç resimle konuyu güncelleyelim :bir: :tesk:

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamponların güzelce bi elden geçmesi lazım sanki, her ikiside boyansa güzel olur bence.