Yenı aracım Opel Astra H

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum

Sanırım yenı araclarımızı buraya atıyoruz.

uzunca arastırmalarım sonucu Opel Astra H Enjoy kasa aracı almıs bulunuyorum. Dıger aracım Opel Vectra B2 2001 model aracımıda halıyle satılıga cıkartmıs bulunuyorum...

Arac guzel ancak aux gırıs goremedım. Bunun harıcınde tabı soyledıklerı su ozellık var bu ozellık var dedıklerı gıbı cıkmasada temiz olmasına vuruldum.

Bırde kucuk bır sorum olacak bu enjoy pakete donanım ozellıgı olarak orjınal neler atılabılır. ınternette baktıgım kadarıyla pek saglıklı bılgıye ulasamadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2015-03-07-19-15-59.jpg
    Screenshot_2015-03-07-19-15-59.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2015-03-07-19-16-15.jpg
    Screenshot_2015-03-07-19-16-15.jpg
    20.4 KB · Görüntüleme: 55

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun üzerine ekleme yapmanı tavsiye etmem gereksiz yere para ve emek harcarsın böyle bin derim.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayrını Gör.enjoyun genellemesini yapmak ne yazık ki mümkün değil.dün arabamı yıkarken Astra h alan bi arkadaş geldi lastik ebatlarını sordu.aracını yeni almış hayırlı olsun kaça falan derken enjoy twinport dedi.yahu bende de enjoy dedim baktım arabada ne far sensörü ne kol dayama ne yağmur sensörü ne park ne de xenon var.adam Sıfır fişine dek bakmış hakikaten enjoy twinport.ekranı da şu 2 sıra olanlardan.

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkürler sagolun.
[MENTION=67894]Rozetmen[/MENTION]
Bendeki aracta kol dayama yok. Aux giris arastirdim fabrika çıkışlı yok. El freni yanından aktif edilecek. Hiz sabitleme yok Ama arac Enjoy bende anlamadım aracin temizligine vuruldum. Ama su internette yazan bilgiler nedense karsima cikmadi şaşırdım. Araci internete veren kiside yazmisda yazmış. Arac bir geldi bazi ozelliklerinin olmamasi beni hayal kirikligina ugratti.

Bir yerde okudum enjoy standart paket olarak geliyormus alan kisiler donanim eklettiriyormus.bu yuzden her enjoy farklı ozellikte oluyormus. Acaba bu ne kadar doğru eger boyleyse araca hiz sabitleyici taktirmayi düşünüyorum.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkürler sagolun.
[MENTION=67894]Rozetmen[/MENTION]
Bendeki aracta kol dayama yok. Aux giris arastirdim fabrika çıkışlı yok. El freni yanından aktif edilecek. Hiz sabitleme yok Ama arac Enjoy bende anlamadım aracin temizligine vuruldum. Ama su internette yazan bilgiler nedense karsima cikmadi şaşırdım. Araci internete veren kiside yazmisda yazmış. Arac bir geldi bazi ozelliklerinin olmamasi beni hayal kirikligina ugratti.

Bir yerde okudum enjoy standart paket olarak geliyormus alan kisiler donanim eklettiriyormus.bu yuzden her enjoy farklı ozellikte oluyormus. Acaba bu ne kadar doğru eger boyleyse araca hiz sabitleyici taktirmayi düşünüyorum.

Bende Hız sabitleyici ve esp de var.ama lanet aux yok.hala cd yazdırıyorum varsa aux yapma yolu araştıralım.hız sabitleyici takılır ,opel sitesinden myopel.com a gir üye ol şasi no ile bazı Özellikler gözüküyor.

iPad'dan gönderildi .

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Hız sabitleyici ve esp de var.ama lanet aux yok.hala cd yazdırıyorum varsa aux yapma yolu araştıralım.hız sabitleyici takılır ,opel sitesinden myopel.com a gir üye ol şasi no ile bazı Özellikler gözüküyor.

iPad'dan gönderildi .

Bu sitede de aux yapma konulari var. El freni arkasinda kalan kisimda bulunuyormus. Bugun orayi bir acip bakacam kablosu varmi diye. Varsa oraya bir aux takacam.sonra aktif etme kısmı kalıyor. Onun haricinde tabi cd calarin desteklemesi gerekiyormus. Bazilari 6 pin 9 pin gibi şeyleri var. Iste 9 pinler destekliyormus. Bazıları iste cikartip aux varmi yokmu kontrol edildikten sonra bakilacakmis. Pini dolu ise sadece aktif etmek degil ise oraya lehim yapmak gerekiyor. Yani kisaca araca bugün bir bakim yapacam. Aux la hiz sabitleme taktimmi istediklerim gerceklesmis olacak.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sitede de aux yapma konulari var. El freni arkasinda kalan kisimda bulunuyormus. Bugun orayi bir acip bakacam kablosu varmi diye. Varsa oraya bir aux takacam.sonra aktif etme kısmı kalıyor. Onun haricinde tabi cd calarin desteklemesi gerekiyormus. Bazilari 6 pin 9 pin gibi şeyleri var. Iste 9 pinler destekliyormus. Bazıları iste cikartip aux varmi yokmu kontrol edildikten sonra bakilacakmis. Pini dolu ise sadece aktif etmek degil ise oraya lehim yapmak gerekiyor. Yani kisaca araca bugün bir bakim yapacam. Aux la hiz sabitleme taktimmi istediklerim gerceklesmis olacak.

Ben sordum kablo atsan bile yazılım Lazım dediler.el freninin altına baktım içeride tesisat yok.

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakacam buna kafaya taktım. Araci alip bir o kisimlara bakacam. Youtube video buldum ordakileri bir denicem. Yabanci forum sitelerinde çok güzel bilgiler mevcut oaralardanda aktif edip yazilim atanlar var o konularida bir arastiracam. Bakalım becerebilecekmiyim. Durmadan cd ile ugrasacagima hic yoktan bir tecrübe edinmiş olurum

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır ikinci el aldım.