Yeni aracim FOCUS

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Yeni aracim FOCUS

Bülent Abi hayırlı olsun güzel günlerde kullan

powerred

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Recai Ford servisleri de bence çok iyiler, kullandığım şirket aracının direksiyonunda hafif bir deformasyon vardı, Maslak Asal Ford serviste periyodik bakımda söyledim, hemen sipariş verdiler aynı hafta değiştiler

Hayatımda gördüğüm en rezil (tartışmasız) yetkili otomobil servisi Erzurum Ford Cindilli idi abi. Ki birkaç uzak doğulu isim ve extrem markalar hariç yetkili servisine araç götürmediğim marka yoktur. Sizler memnun olduğunuza göre; Ford'da daha büyük şehirlerde işler böyle yürümüyor belli ki.

Gözlemlediğim kadarıyla Opel'de de durum tam tersi. Büyük şehirlerde genelde kalitesiz hizmet sunulurken daha küçük şehirlerde hizmet çok iyiydi.

Ordu'da 4 lastik
Erzurum'da disk- balata
Malatya'da sis farlarım garantiden sorgusuz sualsiz değişti.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kuzu kurdun, yol Ford'un Bülent... Hayırlı olsun

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bi zamanlar hep HB Bir Ford almak isterdim ama hep OPEL nasip oldu Ford iyide ֖N KONS֜L benim için önemli Fordun ֖n Konsülünü pek beğenmiyorum opelinki çok mu iyi hayır ama idare eder 

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Hayatımda gördüğüm en rezil (tartışmasız) yetkili otomobil servisi Erzurum Ford Cindilli idi abi. Ki birkaç uzak doğulu isim ve extrem markalar hariç yetkili servisine araç götürmediğim marka yoktur. Sizler memnun olduğunuza göre; Ford'da daha büyük şehirlerde işler böyle yürümüyor belli ki.

Gözlemlediğim kadarıyla Opel'de de durum tam tersi. Büyük şehirlerde genelde kalitesiz hizmet sunulurken daha küçük şehirlerde hizmet çok iyiydi.

Ordu'da 4 lastik
Erzurum'da disk- balata
Malatya'da sis farlarım garantiden sorgusuz sualsiz değişti.
Opeldede pek iyi degil recai servis topu opel turkiyeye o opel almanyaya atiyor haa serviste cok yakin tanidiginiz varsa isler degisiyor ama bi toyota memnuniyeti yok buyuk sehirlerde.
Aklimda hic focus yoktu acikcasi ama fiat egea 65-70 bin liralara satilirken.
70 bine dizel  sifir alinacak guzel araclardan biri bence focus.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Opeldede pek iyi degil recai servis topu opel turkiyeye o opel almanyaya atiyor haa serviste cok yakin tanidiginiz varsa isler degisiyor ama bi toyota memnuniyeti yok buyuk sehirlerde.
Aklimda hic focus yoktu acikcasi ama fiat egea 65-70 bin liralara satilirken.
70 bine dizel  sifir alinacak guzel araclardan biri bence focus.

Ben de onu dedim abi; Opel büyükşehirlerde iyi değil, zaten onlarca şikayeti burada okuduk. Ama diğer şehirlerde (küçük demek istemedim nedense :) ) Opel genel olarak servis konusunda başarılı.

Bu arada bence Focus dizel çok çok iyi bir seçim. Konu dizel olunca sana ''Abi neden vw almadın?'' diyemiyorum çünkü VW benzinli ve dizel modelleri arasına çok anlamsız fark yüklüyor.

֖rneğin Passat'ın AYNI donanımlı benzinli ve dizel motoru arasında 19.000 TL fark var. ևok ama çok saçma bir rakam.

Seninkiyle aynı aracı alacak olsam kesinlikle manuel alırdım. Hatta arada çok az fiyat farkı olsa bile manuel alırdım çünkü dizel makinelerde tork ile vites değiştirmek insana keyif veriyor. Yaklaşık 2 aydır benzinli kullanıyorum ve aracı kaldırır kaldırmaz 2. vitese atmayı özledim.

Bence harika seçim abi, güleee gülee kullan :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim yeni aracın hayırlı uğurlu olsun, Ford iyidir sürüş odaklı erkek arabaları üretir (ne demekse işte ben yazdım sen anla) Opel le birlikte en sevdiğim markalardandır.

Bazı detaylarda işçiliği çok özenli olmayabilir ya da tasarım ve renklendirmelerde biraz renksizdir, bu manada Opel kadar itinalı olmayabilir ancak aynı oranda sürücüyle araç mekaniği iletişimi manasında bir tık daha başarılı markadır.

֖zlemişindir diye editör modunda yazıyorum bak  011zaa

Bu arada bir delilik yap, gel bu arabayla 1 yılda tam tamına 1000km yap! Astra garajda yatmaktan tozlanıp kireç taşına dönmek üzereydi malum.

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bülent başkan merhaba ;

Konuyu yeni görebildim kardeşim. Yeni aracın hayırlı olsun. Yakıt  konusunda  bence iyi bir seçim yapmışsın.Diğer konulardada  bende  arkadaşlar gibi ara ara izlenimlerini , yorumlarını bekliyorum. Focus  geçen  sene  benimde aklımdan geçmişti. Halende araç değişikliğinde  ilk bakacağım  model.

Tekerine  taş değmesin.