Yeni Araç Alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kararsızlık kadar kötü hiç bir şey yok be arkadaşlar.bir y oldu arabasız sürünüyorum.307 peşinde çok koştum ama bir çok arkadaşım tavsiye etmedği için vazgeçtim.corsa araştırdım sonra donanım olarak isteklerime ulaşamyorum.en son astra 1.3 CDTI araştırmaya karar verdim.
fakat önerilerinize ihtiyacım var.bu aracı sadece dışarıdan tanıyorum.performans nasıl acaba?yakıt tüketimi nasıl?versiyonları nedir ve ses izolasyonu eski astralar gibmidir?yardımcı olursanız mutlu olurum

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaşımda var..1,3 dizel..çok memnun.tork gücü fazlaymış istediği randımanı alıyormuş..ben onun yalancısıyım tabii..

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1, vitesleri biraz ağır kalıyo, 3000 deviri görmen lazım. sonrasında akıp gidiyo tork sayesinde;) 1,9 caddy ile aynı yakıtı yakıyo şehirdışında(180 km. sabit hızda:D ), şehiriçi biraz daha ekonomik.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herzaman opel.tercihin ve zevklerin değişebilir buda alacğın aracın fonksiyonlarına nasıl tercih edeceğini belirler.nealırsan al eniysi olacak onu bil

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkcası hala karar veremedim ama inanı sıkıldım.bu hafta bitirmek istiyorum bu sıkıntıyı.kredi alacağım için yaklaşık 7-8milyar faiz ödeyeceğim.bu nedenle alacağım aracın hem 2.el değeri çok önemli hemde kullanacağım kredi miktarı.çünkü fazladan çektiğim 1milyar bana 3 yıl içerisinde 600milyon faiz getiriyor.
corsa en baz model 29500,clio 28000,punto sis farı+çelik jant 27500 civarı.
kalite ve zek olarak düşününce corsa kesinlikle ilk tercihim ama en büyük dezavantajı hem fiyatı hemde yol bilgisayarınının olmayışı.
2.tercihim clioIII,yol bilg.mevcut.dış görüntü gerçeken hoşuma gidiyor ama 1.5 motor 65hp olması perorrmans ve vergi olarak sıkıntı yaratıyor.
3.tercihim puntodonanım olarak corsa ayarında hatta yol bilg.+sis farı ve çelik jant en büyük özelliği.fakat hem tipi hemde yakıtı yönünden sıkıntılara yol açıyor.
2.el olarak elbette corsa sonra clio ve punto geliyor.
her üç aracından eksiklerini düşününce full ve temiz 2.el dizel alayım diyorum.ama temiz bulmak çok büyük sorun.çok temizler fahiş fiyat oluyor.
bu nedenle verebişeceğim max.fyat 30bin ytl.bu paraya e iyisi alayımö diye uğraşıyorum.ve işin içinden çıkamıyorum.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç arayışım bugün 19.30 itibarıyla son buldu.
2007 corsa c'mn 1.3 cdti enjoj sp,11000 km.de bir araç bulum,yarın sabah serviste kontrol ettireceğim.ilk izlenimim sorunsuz gibi.ancak sağ ön kapıda çizikten dolayı kasko tarafından yapılan bir boyama var.
yarın servis ok derse inşallah bu saatlerde yeni aracımın fotolarını eklemiş olacağım.
araç 12.01.2007 tarihinde trafiğe çıkmış bu arada.ve daha bakım yapılmamış bile.inşallah bi sorun olmaz ve opleci olarak huzura kavuşurum....

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis expertiz raporuna göre çizikten ötürü yapılan bir boya var,kapıda.çizik olduğundan eminler çünkü aracı satan servise gittim.bankada sorun çıktı devir alamadım.yarın inşallah devrinide alıyorum.
bilgi ve tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
opele binmeye başla zaten başka marka arabaya binemeyeceksin..(aynı kategoridekilere tabii)
(Benimde bir opel sahibi olmama ragmen) Siz bu Opeli biraz fazla abartmiyor musunuz????
Opel dedigin araba avrupanin ortadirek arabasi. Hicte oyle yere goge konulamayacak bir araba degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...