yeni arabam

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bir seçim.Kazasız belasız kullanın inşallah.Bende şirkette 245hp'lik 3.30d kullanıyorum,çok keyifli.Tadını çıkarın ;);)

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın güzel araba bizim için bu arabalar bu yıllarda hayal

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun cok guzel bir seçim olmuş,ALLAH kaza bela vermesin bu tarz araçlar varken opele binmek bence mantıksız olurdu jeep de olsa,herkesin malumudur bmw şakaya gelmez,fark yaratır...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah favori araçlarımdan biri. Kazasız belasız güle güle kullanın. Belirtmeden geçemeyeceğim, zevk işi tabi ama jantları beğenmedim ben. Çok çok daha güzel jantlar gördüm bu kasaya yakışan.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah.. peki motor sesi güzel demişsiniz, dizel olmasına rağmen güzel bir sesi var öyle mi ?

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tessekur ediyorum dostlar...guzel dilekleriniz icin sagolun,
meftun bey dizel olmasina ragmen gercekten motor sesi 3000 devirden sonra kukruyor desem yeridir.ilerki zamanlarda baska fotolari ekliyecem.suanlik plaka isleriyle ugrasiyorum ALLAH izin verirse pazartesi herseyiyle hazir olacak.suanki arac uzerinde plaka eski plakasi.
serkan abi bende bu jantlara hastayim .tabiki fotoda durdugu gibi durmuyor...canli gorseniz inaninki begeneceginize eminim
Cengiz abinin dedigi gibi Opelden inip BMW ye binince insan bir degisik oluyor kalkisi olsun gidisi olsun suanlik herseyiyle iyi ..Insallah ilerki zamanlarda bir sorunla karsilasmayiz...yakinda zaten izin yolu gozukuyor...3000 km yola hazirlamam gerek bakimlari falan...

ALLAH hepimize daha iyilerini nasip etsin....

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay vay vay vay ben araya durim 3 aydir, sen kapiver M paketi:) hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullan Özgür cügüm 2007 sonrasi makyajli kassinida ben ariyorum kismet.
simdi sadete gelelim km si modeli ve fiyati anlat bakim:D
bu arada unutmadan tatil yolunuz bizim burdan geciyorsa ugramadan gecersen darilirim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlarda commonrail 4 teknolojisi olması lazım mazotu üflüyor 3.0 falan ama aşırıda ekonomik..