Yeni aldığım araç Hak.

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni opel astra 1.6 115 hp bir araç satın aldım. İnşallah haftaya teslim alacağım. Yalnız bu araç hakkında fazla bir teknik bilgiye sahip değilim.

Sizden ricam bana bu araçla ilgili bilgi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın paket içeriği nedir ve aracı kaça aldınız ayrıntılı yazarsanız bildiklerimizi paylaşalım. birde 1,6 115 liği neden seçtiniz..

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç 1.6 115 HP Enjoy Plus paketi. Ayrıca araçta sunrrof var. Araç aslında biraz denk geldi. Biz corsa alalım dizel derke. Yılda 20000 yapmıyorsanız benzinli alabilirsiniz dediler. Bizede ellerinde bulunan bu aracı önerdiler. 40.750' ye aldım aracı

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç 1.6 115 HP Enjoy Plus paketi. Ayrıca araçta sunrrof var. Araç aslında biraz denk geldi. Biz corsa alalım dizel derke. Yılda 20000 yapmıyorsanız benzinli alabilirsiniz dediler. Bizede ellerinde bulunan bu aracı önerdiler. 40.750' ye aldım aracı
klasik bi benzinli aracı alıcıya kaktırma yöntemi... son zamanlarda patlama yaşanan dizel satışları yüzünden benzinli stoğunu tüketemedikleri için bu tarz laf ebeliklerine başvuruyorlar. 1000 tl daha verip astra sedan 1.3 cdti alabilirdiniz ama bi eski kasa olma durumu vardı. sonuçta tercihinizi bundan yana kullanmışsınız, hayırlısıyla sürün kazasız belasız inşallah

Son düzenleme:

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klasik bi benzinli aracı alıcıya kaktırma yöntemi... son zamanlarda patlama yaşanan dizel satışları yüzünden benzinli stoğunu tüketemedikleri için bu tarz laf ebeliklerine başvuruyorlar. 1000 tl daha verip astra sedan 1.3 cdti alabilirdiniz ama bi eski kasa olma durumu vardı. sonuçta tercihinizi bundan yana kullanmışsınız, hayırlısıyla sürün kazasız belasız inşallah

Teşekkür ederim dileklerin için. Sanırım dediğin gibi yaptılar.
Peki bu 1.6 motor hakkında bir bilgin var mı?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende araç alırken güç ve performans yada tasaruf arasında kalmıştım. 180hp lik daha iyi olurdu 1,6 motor için bence. ama olsun alınmış alınmıştır kazasız belasız kullanın inşallah..

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim açıklamalarınız için. Sizlerde araçlarınızı iyi günlerde, kazasız belalsız kullanınız...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim dileklerin için. Sanırım dediğin gibi yaptılar.
Peki bu 1.6 motor hakkında bir bilgin var mı?
açıkçası çok bi bilgim yok ama sınıfında kendini kanıtlamış bi motor. tek dezavantajınız ağır kasa yüzünden biraz çok yakması olabilir, onun dışında motordan yana şikayet edeceğinizi sanmıyorum

oguzt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanılır inşallah, valla ben antalya da yaşıyorum daha bugüne kadar 5 tane yeni astra görmedim yollarda , çok satılan bir araç olduğunu düşünmüyorum, kuşkusuz kötü bir araba olduğu için değildir de fiyat biraz yüksek , çok tutulur mu bence astra classic kadar hiç bir zaman satmayacak bir araba kaldı ki o nedenle hala yeni kasasınuı çıkarmalarına rağmen astra nın eski kasasını üretiyorlar. tekrar hayırlı olsun

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası çok bi bilgim yok ama sınıfında kendini kanıtlamış bi motor. tek dezavantajınız ağır kasa yüzünden biraz çok yakması olabilir, onun dışında motordan yana şikayet edeceğinizi sanmıyorum

Benim eski araç ford fiesta 2005 1.4 benzinli modeliydi. İnternertte baktım, fabrika yakıt tüketimi şehir içi 100 km için 8.4 lt demiş. Astra içinse 8.4 lt yazıyor sitesinde. Gerçekten bu değerler doğru ise yakıttan yana sıkıntım olmayacak. Artık test edip göreceğim:))