Yedek Anahtarı nereye saklayacağım...

karahan2250

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel arabamı yeni aldım ve bir tane yedek anahtar yaptırdım..Allah korusun asıl anahtarımı kaybedersem veya arabanın içinde unutursam, yedek anahtarıma hızlı ve kolay ulaşabileceğim bir yer söyleyebilirmisiniz, arabanın dış tarafında veya alt tarafında nereye koyabilirim veya saklayabilirim..İlginç bir konu ama faydalı olacağını düşünüyorum..::))

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallh,ama arabada bir yerde,dış tarafında veya birtaraflarında saklama fikrini unutun derim,çok riskli olur bu,hem uygun bir yer olduğunu da sanmıyorum.bunlar aklınıza gelmiştir ama en uygunu işyerinize veya evinize koymak.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa böyle bir şey duydum..

ben marmarisdeyken bundan 4 yıl önce anahtarı kaybettim istanbula tel açdık evden yiğenim aldı express kargo ile uçakla bir gün sonra elime geçmişdi.. :)

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
cebinizde taşıyın :)

karahan2250

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baya bi enteresan konu.fluminense güzel temennileriniz için teşekkürler.Sürekli evde bulunmuyorum o yüzden evde saklama fikri biraz uzak geliyor.Cebimizde de taşımak istemiyorum malü telefon cüzdan falan biraz sıkıştırıyor :),
Ama belki bir arkadaşımız güzel bir yer gösterirde bizlerde öğrenmiş oluruz ve uygularız..Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

karahan2250

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baya bi enteresan konu.fluminense güzel temennileriniz için teşekkürler.Sürekli evde bulunmuyorum o yüzden evde saklama fikri biraz uzak geliyor.Cebimizde de taşımak istemiyorum malü telefon cüzdan falan biraz sıkıştırıyor :),
Ama belki bir arkadaşımız güzel bir yer gösterirde bizlerde öğrenmiş oluruz ve uygularız..Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..
Ha bide arkadaşlar yedek anahtar yaptırmadan önce diyarbakırda 80 TL demişlerdi, Ancak Ankaraya gittiğim zaman 35 TL ye yaptırdım..Bilginize..

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek anahtarın içinde immo yokmu 35 e immolu anahtar yapıyorlarmı ben pahallı olduğu için düşünmedim ama 35 ise yaptırabilirim.