Yazıcı kartuşunu ne yapalım?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malum kartuşlar bittikçe kırtasiyelerden falan dolduruyorduk ama her yer güzel doldurmuyor. Bana şöyle ilk günkü gibi orijinal olacak şekilde kartuş dolduracak bir yer söyleyebilir misiniz? Çok kötü basıyor valla benimki resimleri falan. Birde siyah yazdığım yazıları gri basıyor. Renkli kartuşta bitmek üzere uyarısı veriyor. Ya da gidip orijinalinden sıfır mı alayım?

Ne yapayım sizce?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dün doldurttum ulusta itina bilgisayar dört dörtlk dolum yapıyolar ben toner doldurtuyorum gerçi

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bende canon yazıcı var kartuş u bitmişti kadıköyde doldurttum doldurttuğum gunden itibaren kartuş bitti sinyali veiryor ama basım yapıyor.ama açıkcası randıman alamadım tekrar dolturtmak istediğimde dolmayacağını söylediler en iyisi sıfır almak iki adet kartuş ortalama 100 lira

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
canonlarda öyle müdür dolum yapılmıyo tekrar normalde ama isgüzar bilgisayarcılar kapağını açıp yapıyo ondan o hatayı veriyodur

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bana uğra yardımcı olurum

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renkli kartuşum bitmediği için onda henüz denemedim ama siyah kartuşu evde kendim dolduruyorum. 7 defa doldurdum hala gayet iyi basıyor. 1 dolumun maliyeti de 50 kuruşu geçmiyor.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Balgat'ta Bil Ofis'te doldurttum. Renkli ve siyah 13.5 liraya.

Şimdi bir tam sayfa fotoğraf bastım. Kusursuz bastı. Siyah da gayet iyi.

Vatan bilgisayara uğradım. Benim yazıcının sıfır kartuşu 80 lira renkli ve renksiz. Doldurttuğumdan kartuştan memnunum şu an. Evet, kartuş boş gösteriyor yine ama önemli olan işlevi. Teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleme: