yaza girmeden klima bakımı

keyman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Yaz geldi, sıcaklar başladı. Klima bakımı hangi aralıklarla yaptırılmalı bilen var mı ? Servislerde bakım + gaz dolumu ücreti nedir, yaptıran var mı?

nitro_glycerine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse iyi olur gerçekten, benim klima da iyi soğutmuyor. gazına baktırdım var dediler ama neden soğutmadığını usta söyleyemedi. servise götürmedim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben nisan ayında polen filtresini değiştirip gazını kontrol ettirdim şimdi canavar gibi çalışıyor :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse iyi olur gerçekten, benim klima da iyi soğutmuyor. gazına baktırdım var dediler ama neden soğutmadığını usta söyleyemedi. servise götürmedim
dayımın xsarada klima kayışı var o sıkışmıştı o yüzden çalışmıyordu sizinde böyle bir problem olabilir...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler, ama klima motoru çalışıyor gözle görülüyor çalıştığı. başka neden soğutmuyor olabilir ki bu klima?
bi parça var adı klanş gibi bişeydi.lastik bir parça klimayı açtıgınızda motorun devri bir anda klima kompresörüne iletilmesin diye arada bir nevi debriyaj görevi görüyor benım bildiğim..o parça kenarından asındıysa motor dönse bile basınç oluşturup gazı basmıyor.başıma geldi,ona baktırın derim.

nitro_glycerine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi parça var adı klanş gibi bişeydi.lastik bir parça klimayı açtıgınızda motorun devri bir anda klima kompresörüne iletilmesin diye arada bir nevi debriyaj görevi görüyor benım bildiğim..o parça kenarından asındıysa motor dönse bile basınç oluşturup gazı basmıyor.başıma geldi,ona baktırın derim.

teşekkürler ilk fırsatta baktıracağım.

onurka84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.postaciyiz.net
Ustadlar antalaya ya tatile gittim astram beni klimasız bıraktı :( Antalyada sanayide bi klimacıya götürdüm bayagı inceledi filan klima motorunda şase var dedi yatagı yanmız dedi 150 tl ye yatagı sararım dedi veya çıkma parça bulur takarız dedi.Kocaeli geldim yaptırmadım önereceginiz bi yer var mı?