yay sonrası gelmeye başlayan ses

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30lira gayet uygun bi fiyat gibi benim için:Den azından kafamda 8 katı masraf wardı:)ehehehe...

marslan78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonucu buradan paylaşırsan sevinirim. Aynı sorunun benzeri bende de mevcut. Ona göre hareket ederim bende.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuç mu usta aracı ileri geri yaptırıp altından iki tane civata sıktı sonra sorun olursa geri gel yoksa gelme dedi:)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baştan sıkmamış civatayı bide artislik yapmış senin usta :D:D
geçmiş olsun

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuç mu usta aracı ileri geri yaptırıp altından iki tane civata sıktı sonra sorun olursa geri gel yoksa gelme dedi:)

:kop::kop::kop: ne ustaymış yaaa ben hayatta birdaha gitmem o ustaya...baştan niye yapmamış??? yada olağan birşeymiymiş..hani yayların alışma süresi falan filan!!!

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop: ne ustaymış yaaa ben hayatta birdaha gitmem o ustaya...baştan niye yapmamış??? yada olağan birşeymiymiş..hani yayların alışma süresi falan filan!!!

adam bana direk sorduğu çukura hızlı mi girdin ya da virajlarda aracı çok mu zorluyorsun diye ben de anlamış deilim:D:pama ustanın işçiliği iyi ne yalan söliyim:)bi de maslakta 200ytl fiyat aldığım çift egzoz ucu için aynısını 120ytl'ye yaptı:D:D

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam bana direk sorduğu çukura hızlı mi girdin ya da virajlarda aracı çok mu zorluyorsun diye ben de anlamış deilim:D:pama ustanın işçiliği iyi ne yalan söliyim:)bi de maslakta 200ytl fiyat aldığım çift egzoz ucu için aynısını 120ytl'ye yaptı:D:D

Dikkatli ol dostum.Bu tür konular yani öle bir vida gevşemiş sıktım düzeldi demek kolay değil.Aracın yürür aksamında bir somun sıkıyor yada ne yapıyorsa artık.Kısaca sen yolda yürürken biri ayak koysa ayağına nolur sendelersin en kötü düşersin.Aracın yürür aksamları,ön takımları,frenleri,lastikleri bizim herşeyimiz.bu tür konularda her türlü yardımcı olurum nasılsa yakınız okadar da sohbetimiz geçti :):) tekrar hayırlı olsun...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın:)zaten önemli bi bölge olmasa konu açmazdım bile.msn'ye ekledim de zaten:Daracın arkasını bırakmasına alıştım artık.hatta sırf bu yüzden eski agresifliğim gitti.hasdal-kemerburgaz yolunu önüm açık ve boşsa 80-90la alamıyorum.demek istediğim sorunsuz halde bile sorunlu olmasına alştım:p;)...