yay hakkında bilgi ve yardım lütfen....

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yay hakkında bilgi ve yardım lütfen....

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Djfree link=topic=301.msg2266#msg2266 date=1295346823]
Benim aracım beyaz.Siyah tavan folyosu ve cam filmi yaptırdım şuan harika bi görünümü var.Sırada xenon ve yay kaldı.hele ki yayı öncelik tutuyorum.ևünkü bakınca Yayın eksik kaldığı belli oluyo :)En yakın zamanda 4cm lik yay alıcam.Ama mümkünse sert olmasını istemiyorum.Araştırıp en konforlusunu bulucam.Buarada bnm gündüz farlarım turuncu yanmakta cok güzel duruyo.Birde plaka ampullerini mtech beyaz ampulle değiştim oda güzel oldu.

Sn Djfree benim aracımda beyaz ve tavan folyosu yaptırmayı düşünüyorum
mümkünse nerede ve ne kadara yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?
tşkler
[/quote]

Arkadaşlar tavan folyosuna dikkat edin. işin ehli bir yer yapmassa zamanla kalkma, kırışıklık  hava kabarcığı vs yapabiliyor. ve kalktığında boyyaıda kaldırma riski mevcut. o sebeple kaliteli bir ürün ve profesyonel uygulayıcıları tercih edin

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tavan folyosunu yenibosna'da tuningçide yaptırdım.(Arkadaşımın meganında gördükten sonra karar verdim.)3m markasının folyosunu kullandılar. Şuan bi kabarcık yok,olsa dahi direk götürüyosunuz düzeltiyolar.Ee hem cam filmi hem tavan filmini 200 tl yaptılar.Kampanya mı neymiş.Şuan fiyatı nedir bilmiyorum.Öğreniriz yani :)En yakın zamanda Fotoğraf çekerim bi makine bulursam.He birde folyoyu çıkarmak istediğinzde direk çartt diye çekmiyolar ısıtıpta çekiyolar.Bu yüzden boyaya zarar vereceğini düşünmüyorum.Olmaz da demiyorum tabi :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam cam filmi de 3 m mi ? eğer öyleyse servisler resmen soyuyor bizi ya. 350 tl sırf filme istiyorlar

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam filmim lumar marka.Fakat güvenlikli değil.Servislerdeki güvenlikli takıyor.Kırılmıyormuş cam.Ama okadar fiyat fark ediyor mu bilemiyorum.Vardır herhalde kalite farkı.

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu güvenlik filmi olayı bana biraz sakat geliyor. Sonuçta kaza anında yan camların parçalanması lazım ki sürücü ve yolculara kolayca ulaşılabilsin. Bu film de kırılmayı engellemiyor ama camın parçalanmasını engelliyor benim bildiğim kadarıyla. Tabii aynı şey ön cam için geçerli değil onlar lamine cam ve kırılsa bile dağılmama özelliği var.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben sadece camları serviste 350 tl ye yaptırmıştım
acaba servisler garantili tavan filmi de takıyorlar mı?

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
Tavan folyosunu yenibosna'da tuningçide yaptırdım.(Arkadaşımın meganında gördükten sonra karar verdim.)3m markasının folyosunu kullandılar. Şuan bi kabarcık yok,olsa dahi direk götürüyosunuz düzeltiyolar.Ee hem cam filmi hem tavan filmini 200 tl yaptılar.Kampanya mı neymiş.Şuan fiyatı nedir bilmiyorum.Öğreniriz yani :)En yakın zamanda Fotoğraf çekerim bi makine bulursam.He birde folyoyu çıkarmak istediğinzde direk çartt diye çekmiyolar ısıtıpta çekiyolar.Bu yüzden boyaya zarar vereceğini düşünmüyorum.Olmaz da demiyorum tabi :)

fiyat çok iyi sonaxta sadece cam filmine 400 tl diyorlar

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRKCDTI link' Alıntı:
Bu güvenlik filmi olayı bana biraz sakat geliyor. Sonuçta kaza anında yan camların parçalanması lazım ki sürücü ve yolculara kolayca ulaşılabilsin. Bu film de kırılmayı engellemiyor ama camın parçalanmasını engelliyor benim bildiğim kadarıyla. Tabii aynı şey ön cam için geçerli değil onlar lamine cam ve kırılsa bile dağılmama özelliği var.

bence yanlış düşünüyorsunuz. kaza anında camların parçalanması çok tehlikeli. kaza yapmış takla atmış biri olarak bunu acı bir şekilde tecrübe ettim.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bizim arka ve yan camlar zaten koyulaştırılmış cam değil mi? Güneşin altında camın rengi koyu yeşile kaçıyor gibi geliyor bana.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Bizim arka ve yan camlar zaten koyulaştırılmış cam değil mi? Güneşin altında camın rengi koyu yeşile kaçıyor gibi geliyor bana.

evet camlar koyulaştırılmış dediğiniz gibi güneşte renk değiştiriyor.  gözlüklerde kullanılan colormatik (yanlış yazmış olabilirim) camlar gibi