Yaw çok mutluyum

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sonunda bende opelci oldum:pon: . Dün uzun pazarlıklar sonucu opel astra elegance 2001 HB aldım. ilk izlenimlerim için bu fiyata daha iyisi olmazdı diye düşünüyorum (17.500 ytl):good:

Yalnız bu araba hakkında çokaz bilgim var. Forumda opel astra elegance ile alakalı bikaç link gönderebilirseniz beni ihya edersiniz.

Ve hemen ilk sorumu sorayım. Bu arabada ESP varmı kayseri teknik servisi vardiyo. oto tamircim yok diyo? Bide bu aracın yol bilgisayarı varmı onu bilmiyorum. Araçta 4'lü cd çalar var cd çalarlı modellerde yok diye bişey söyleniyo olup olmadığını nasıl anlarım?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ESP maalesef yok yol bilgisayarı var kontrol düğmeleri silecek kolunun ucunda yalnız ingilizce olması lazım bu arada hayırlı olsun

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun....

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sonunda bende opelci oldum:pon: . Dün uzun pazarlıklar sonucu opel astra elegance 2001 HB aldım. ilk izlenimlerim için bu fiyata daha iyisi olmazdı diye düşünüyorum (17.500 ytl):good:

Yalnız bu araba hakkında çokaz bilgim var. Forumda opel astra elegance ile alakalı bikaç link gönderebilirseniz beni ihya edersiniz.

Ve hemen ilk sorumu sorayım. Bu arabada ESP varmı kayseri teknik servisi vardiyo. oto tamircim yok diyo? Bide bu aracın yol bilgisayarı varmı onu bilmiyorum. Araçta 4'lü cd çalar var cd çalarlı modellerde yok diye bişey söyleniyo olup olmadığını nasıl anlarım?

• İMZA ALANINIZI Lütfen Kurallara Uygun Düzenleyiniz.
Aksi Takdirde Üyeliğinize Son Verileceğini Unutmayın... Detaylar için TIKLAYINIZ

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasz belasz.maalesef ki aracınızda esp yok ama yol bilgisayarı otomatik klima gibi donanımlar mevcut...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun