Yaşasın Muayeneden Geçtim

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bende kasım ayında gireceğim ama benim arabayı bu halde biraz zor geçirirler.

coloc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

Birşey merak ettim muayene ne kadarda bir yaptırılıyor ?

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ticari taksiler öğrenci servisleri dolmuşlar vb. her sene, normal hususi araçlarda 2 senede 1 defa olması lazım.

aLpRn_Sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burda bi takipçi arkadasımız 350 tl ye herşey içinde hallediyor. Sadece ruhsat gidiyor :D muayene ücreti vs. herşeyi içinde geri kalanı da kırışıyorlar ben diğer aracımın muayene işini öyle halletmiştim yoksa muayeneden geçmesi baya zor gözüküordu :D

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
Yeni muayneleri bende korkuyla merak ediyorum. Arabanın herşeyini sökmek sonradan tekrar takmak ve bi kerede halledememk uğraştırıcı iş bunlar az kaldı benimkinede napıcam bilmiyorum her halde alprn in dediğine uyucam :)

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burda bi takipçi arkadasımız 350 tl ye herşey içinde hallediyor. Sadece ruhsat gidiyor :D muayene ücreti vs. herşeyi içinde geri kalanı da kırışıyorlar ben diğer aracımın muayene işini öyle halletmiştim yoksa muayeneden geçmesi baya zor gözüküordu :D

Bununda hemen cılkını çıkarttılar yani..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 2010 a kadar rahat zaten o zamana kadar astra kalır mı bilinmez. Ama doblonun muaynesi bitmiş geçen gün farkettim öss geçsinde önümüzdeki hafta götürücem bakalım dobloyu ne çıkıcak :D