yasadiginiz kazalari anlatin

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ben hayatimda 1 defa kaza yaptim..

- bekardim, genctim. Yanimda ayarlamaya calistigim bi hatun vardi..
Ona bakmaktan yola bakmayinca, gum bi kopege gecirdim..
Aksam ewe geldim, tampon mafis, baba demesin,

- oglum carptiginin kopek olduguna eminsin dimi?

Allahtan inip baktiydim kopege :)
Yoksa gece rahat uyuyamicaktim walla....

Soz sizde buyrun arkadaslar...

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yasadiginiz kazalari anlatin

2007 model Vectra C aracımla Ankara-kırşehir arasında kaza yapmıstım.

110 km/h hızla giderken beni sollayan bi jeep taş sıçratıp bi anda paniklemiştim.Refüj yerine üçgen şeklinde su kanalı yapmışlar aracın altını 4-5 defa oraya vurmustum ve arac pert olmustu :(

Kazadan sonra annemin kolunda ödem oluşmuştu ve hala hepsi gitmedi gördükçe vicdan azabı çekerim  her ne kadar iyiyim oğlum die beni teselli etse de :( :(

Allah hepimizi kazadan beladan korusun.insan üzerinden atamıyo hele ki sevdiği insanlarda yanındaysa  023hm

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

O simdi asker link' Alıntı:

110 km/h hızla giderken beni sollayan bi jeep taş sıçratıp bi anda paniklemiştim.Refüj yerine üçgen şeklinde su kanalı yapmışlar aracın altını 4-5 defa oraya vurmustum ve arac pert olmustu :(

Kazadan sonra annemin kolunda ödem oluşmuştu ve hala hepsi gitmedi gördükçe vicdan azabı çekerim  her ne kadar iyiyim oğlum die beni teselli etse de :( :(

Allah hepimizi kazadan beladan korusun.insan üzerinden atamıyo hele ki sevdiği insanlarda yanındaysa  023hm

- gercekten kotu, gecmis olsun... ben 500 kagida kurtardiydim tamponu :)

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende daha acemiyken yol kenarına park ettim.Tam gidecekken park ettiğim yerin otobüs durağı olduğunu fark ettim.Biraz geri alayım dedim.Fazla geri gitmeyeceğim için aynaya bakmadım.Corsaların arka camlarında iki yanda karaltı olan kısımlar vardır.Başımı arkaya çevirip baktığımda bişey görmedim.(Meğer orda direk varmış,tabi camın o kısmında karaltı olduğu için arkaya bakınca bişey görünmüyor.) Bende lay lay lom geri gelirken küt diye bi ses duydum.Ne oluyor.Diye çıkıp baktığımda tamponla çamurluğun birleştiği yerde 10 cm'lik bir göçük ve çizikler gördüm.İlk arabam olduğu için baya bir üzülmüştüm.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:

Geçmiş olsun.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

corsa_1990 link' Alıntı:
Bende daha acemiyken yol kenarına park ettim.Tam gidecekken park ettiğim yerin otobüs durağı olduğunu fark ettim.Biraz geri alayım dedim.Fazla geri gitmeyeceğim için aynaya bakmadım.Corsaların arka camlarında iki yanda karaltı olan kısımlar vardır.Başımı arkaya çevirip baktığımda bişey görmedim.(Meğer orda direk varmış,tabi camın o kısmında karaltı olduğu için arkaya bakınca bişey görünmüyor.) Bende lay lay lom geri gelirken küt diye bi ses duydum.Ne oluyor.Diye çıkıp baktığımda tamponla çamurluğun birleştiği yerde 10 cm'lik bir göçük ve çizikler gördüm.İlk arabam olduğu için baya bir üzülmüştüm.

- bu tarz kazalar, hemen her zaman olma ihtimali yuksek seyler, bi anlik dalginlik
- bu tarz kazalarimi, kazadan saymiyorum ben :)

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2010 Haziran

Ne tesadüftür ki tam da doğum günümde denk geldi.Tali yoldan ana yola birden önüme fırlayan Peugeot 206 nın sağ arka kapısına vurdum.Hızım en fazla 30 felandı.Bende sadece ön tampon da ufak tefek çizik vardı sadece.Peugeot un ise arka kapısı resmen içeri göçtü.

SDC11028.jpg

Bende olan hasar sadece bu.

SDC11040.jpg

Asıl kaza bundan sonra oldu.

Ocak 2012

1 Ay olmuştu askerden geleli.Çorlu ya şehir içine giden yolda virajla kapalı ve 70km hızla girmiştim.Büyük ihtimal yolda gizli buzlanma vardı.Tam viraj bitecekken araba arka taraftan bıraktı kendini.Sağa sola yalpalandım fakat bariyerlere vurmaktan kurtulamadım.Çok şükür ki arabada sadece ben vardım ve başka kimseye vurmadım.Kemer takılı olmasaydı kafamı cama vurmuştum.Allah korudu.Bir daha da yaşatmasın.

10012012095.jpg

10012012094.jpg

10012012093.jpg

Tek üzüntü arabanın orjinalliği gitti ve değeri düştü.Mal tekrar yerine geldi kullanmaya devam ediyoruz.Canıma bişey gelmediği için şükürler olsun.Allah kimseye kaza bela göstermesin.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2010 yılında Askere gitmeme 2 ay kala dönüşte yenisini almak için GOLF V'imi satmış ve o süreci araçsız geçirmemek adına 2001 Model 1.2 16V Corsa B almıştım... O aracı o kadar sevmiştim ki anlatamam, GOLF'e göre çok daha az yaktığı için sürekli geziyordum.

Bir akşam kız arkadaşımla gezerken, yokuş aşağı 3 şeritli olan  bir yolda dikiz aynamdan bir aracın hızla yaklaştığını gördüm. Deli gibi geliyordu, ben de tam orta şeritteydim, hamle yaparsam çarpar,  ya sağımdan ya da solumdan geçer diye düşündüm ve orta şeritte sabit kalmaya karar verdim. Aslında güzel bir karardı ama sürücünün sarhoş olduğunu nereden bilebilirdim? Diğer iki şerit boşken sarhoş arkadaş orta şeridi tercih etti.

şiddetli bir çarpma sesinin ardından 3-4 kez spin attığımızı ve bir ağaca çarptığımızı hatırlıyorum. Ağaç arka tarafa denk geldiği için, çok şükür hiç kimseye bir şey olmadı. O öfkeyle hemen araçtan inip çarpan aracın yanına koştuğumda Clio sürücüsü kaçmıştı ve aracının her iki hava yastığı da patlamıştı. Yalnız geri dönüp kendi aracıma baktığımda gözlerime inanamamıştım:

1001076.jpg

.

1001070.jpg

1001074j.jpg

1001072600x445.jpg

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
2010 yılında Askere gitmeme 2 ay kala dönüşte yenisini almak için GOLF V'imi satmış ve o süreci araçsız geçirmemek adına 2001 Model 1.2 16V Corsa B almıştım... O aracı o kadar sevmiştim ki anlatamam, GOLF'e göre çok daha az yaktığı için sürekli geziyordum.

Bir akşam kız arkadaşımla gezerken, yokuş aşağı 3 şeritli olan  bir yolda dikiz aynamdan bir aracın hızla yaklaştığını gördüm. Deli gibi geliyordu, ben de tam orta şeritteydim, hamle yaparsam çarpar,  ya sağımdan ya da solumdan geçer diye düşündüm ve orta şeritte sabit kalmaya karar verdim. Aslında güzel bir karardı ama sürücünün sarhoş olduğunu nereden bilebilirdim? Diğer iki şerit boşken sarhoş arkadaş orta şeridi tercih etti.

şiddetli bir çarpma sesinin ardından 3-4 kez spin attığımızı ve bir ağaca çarptığımızı hatırlıyorum. Ağaç arka tarafa denk geldiği için, çok şükür hiç kimseye bir şey olmadı. O öfkeyle hemen araçtan inip çarpan aracın yanına koştuğumda Clio sürücüsü kaçmıştı ve aracının her iki hava yastığı da patlamıştı. Yalnız geri dönüp kendi aracıma baktığımda gözlerime inanamamıştım:

1001076.jpg

.

1001070.jpg

1001074j.jpg

1001072600x445.jpg

ևok geçmiş olsun.ևok ucuz atlatmışsınız.