yardımcı olur musunuz

Modificator54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler. Bu sıralarda aklımızda arkadaşa bir set yapma fikri var arkadaşta megane II var ve arkadaş daha çok uğultulu bass seviyor. Aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz?

> JBL Gt5-12 1100W
> Pioneer TS-Q308F
> Pioneer TS308 D4

vede anfi önerileriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkür ederim :help: :)

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica Ederim :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemserım; Pioneer TS-Q308F bu bas free aır dır. kabinde randımanlı calısmayacaktır. anfı modelını de belırtırsenız ona uygun bı bas tavsıyesı yapabılırdık. bunların harıcınde kıcker comp15 yada cvr de tavsıye ederım. ugultulu calabılmesı ıcın de kabının portu ıle alakalıdır.

Modificator54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemserım; Pioneer TS-Q308F bu bas free aır dır. kabinde randımanlı calısmayacaktır. anfı modelını de belırtırsenız ona uygun bı bas tavsıyesı yapabılırdık. bunların harıcınde kıcker comp15 yada cvr de tavsıye ederım. ugultulu calabılmesı ıcın de kabının portu ıle alakalıdır.

teşekkürler hemşerim arkadaşın araçta henüz birşey yok ve arkadaş ta benim gibi öğrenci :D o yüzden aşırıya kaçamayacağız arkadaşın aracın sedan olması biraz sorun yaratabilirmiş duyduğumuza göre ama heves işte :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bisey olmaz ben vectrada 25 cm bas kullaniyorum sesi gor :) tanidiginiz tesisatci var mi kendiniz mi baglicaksiniz?

fatih_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer TS308 D4 benim tercihim kabinde muhteşem bası vardır. anfi olarak tercihim for-x d1

Modificator54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bisey olmaz ben vectrada 25 cm bas kullaniyorum sesi gor :) tanidiginiz tesisatci var mi kendiniz mi baglicaksiniz?

Zonguldak'ta bir tesisatcıya bağlatır herhalde arkadaş bilmiyorum tam olarak araba şimdi Zonguldak'ta arkadaş burdan ( Sakarya'dan) alacak tesisatı çarşıdaki bildiğimiz tesisatçılara baktık fiyat öneri aldık uğraşıyoruz işte arkadaş hatrı :p :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman diyim carsidaki bilmediginiz birine gidipte arabanizi parcalatmayin.baglatacaginiz zaman bana haber edersen isinde en iyi olan tesisatciyi tarif ederim sana pisman olmassin...