Yardım...

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye ben thy de calısıyorum ve sana sunu oyleyım buyuk sorun cıkar kacakcılıga gırer yaptıgın gumrukte gıdıp wergısını wermen gerekır oda sana baya bır pahalıya patlar vergıyı wermezsende beyın e el koyarlar ayrıetten emme manifoltunu asla ucak kabinine sokamazsın oyle malzemeler bombaya benzedıgı dusuncesıyle ucagın kargosuna alınır sonra o kargolarda gumruk x ray cıgazlarından gecerken gorulur yanı ısın baya zor
ben sana ısın prosedurunu anlattım gerısını sen dusun
bu arada kendı bagajındada tasıyamazsın ozel bır pakete koyarlar onu

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım TIR cılara ver birkaç kuruş getirip götürsünlşer tek parça egzoz mon.adam araba motoru,motor kaputu getiriyor.Yurt dışı tır cıları halleder teyp kadar bir alet korkma o kadar. gümrükde taksilere bakarlar ama tır lara ihbar olmadıgı sürece o kadar detaylı bakılmıyor zaten.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, hem sizin önerileriniz, hem de benim araştırmalarım sonucunda beyni kargo ile gönderip, lojistikçi olan kardeşimin yardımı ile TIR'la getirtmeye karar verdim.Parça 1.186 €, distribütör de üzerine 20% koyuyor.Direkt kendim alırsam, yurt dışına çıkaracağım için KDV ödemeyeceğim, dolayısı ile fiyat 980€'ya gelecek.

İlginiz ve önerileriniz için teşekkürler...