Yardim Lütfen

volkankutuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın orjinal teyibini çıkartmadan 6 lı cd çalar taktırmak istiyorum. direksiyon kumandalı olduğu için orjinalliği bozulmasın. aparatla mp3 çalar falan kullanıyorum ama kablo kalabalığı beni sıkıyor. Bagaja yada torpidoya koyduğumda uyum sağlarmı. araç vectra 2000 cd...

Varsa elinde sağlam olan cd çalar alabilirim....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya onlar eskıdı artık bana sorarsan bu cakmaklıga takılan flash bellek gıbı olan cıhazlardan al bınlerce mp3 yukle dınle ne kablo derdı, ne cd kalabalıgı sımdı uzaktan kumandalılarını da cıkarmıslar cok guzel ve kullanıslı

tevfik ünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan bendede vardı 6 lı cd calar arabanın bagajına monte ettirmiştim ama ne faydaki bir türlü atlamayı kesemedim en küçük bir kasiste atlama yapıyor ben söküp attım sanada tavsiye etmem

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teknik servis bölümüne mp3 player ve direksiyon kumandası hakkında bilgiler verdim bi bakın isterseniz.

volkankutuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya onlar eskıdı artık bana sorarsan bu cakmaklıga takılan flash bellek gıbı olan cıhazlardan al bınlerce mp3 yukle dınle ne kablo derdı, ne cd kalabalıgı sımdı uzaktan kumandalılarını da cıkarmıslar cok guzel ve kullanıslı

teşekkürler.. çakmaklığa takılan cihazları denedim ses kalitesinde % 30 bir azalma oldu... markadan kaynaklı olabilirmi acaba? gerçi hepsi çin malı...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka kaynakli degil de fm radyo bandinda ki butun kanallarin yayina sahip diger radyolar tarafindan tutulmus olmasindan kaynakli... dag basinda gezinirken iyi de sehir icinde performansi dusuyor he le de yaninizda eski model bir arac ya da kamyon falan yanasirsa parazit bile yapiyor... en iyisi aux in ve ya ipod girisi mevcut bir teyp almak ya da bu teyplere sahip arac almak ( ipod donanimi uzerinde verilenler var ya artik ) olmadi cd degistirmeye devam...

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı arkadaşlar arabanın antenini çıkartıp daha iyi sonuç aldıklarını söylüyorlardı...bir deneyin isterseniz...olmadı mp3 çalar+kaliteli bir kaset adaptörü kombinasyonu öneririm(sony veya bikaçalman markası var sanırım)

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo kontrollü bagaj cd playerlerinden tavsiye ederim radyo orjinal anteni bu cihaz üzerinden geçirilerek montajı yapıldığı için her hangi bir problem teşkil etmiyor kablolu ve kablosuz kumandalı modelleri mevcut daha profesyonel bişey istersen aynı sistemde dvd playerler bile var hem arşiv geniş olur hemde bir harici monitörle dvd kalitesinde görüntün olur

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo kontrollü bagaj cd playerlerinden tavsiye ederim radyo orjinal anteni bu cihaz üzerinden geçirilerek montajı yapıldığı için her hangi bir problem teşkil etmiyor kablolu ve kablosuz kumandalı modelleri mevcut daha profesyonel bişey istersen aynı sistemde dvd playerler bile var hem arşiv geniş olur hemde bir harici monitörle dvd kalitesinde görüntün olur
hocam sen bu isi biliyorsun...:good: :good: :alkis: