YARDIM KGS den KAÇAK geçiş

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KGS den yetersiz bakiye sonucu kacak geciş yapmak zorunda kaldım ordaki görevli dediki gec 10 gün içinde git bankaya kaçak geciş yaptım de iptal ettir dedi yoksa ceza gelir dedi arkadaslar yarın gitsem bankaya cezasız öderim ve ne kadar öderim bilgisi olan varmı bu konu hakkında

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim bildiğim kadarıyla otaban çıkışlarında kgs lerde bariyer war kartı okutunca açılıyor öyle geçiyorsun...sen kgs den girip ogs den mi çıktın yoksa :)

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Nakİt KGS kartI İÇERİSİNDE yeterlİ bakİye yok İse, uygulama nasIl olacaktIr?

NKGS kartı içerisinde geçiş ücretini karşılayacak kadar bakiye bulundurulması zorunludur. Aksi takdirde bu tür geçişler cezalı ücret olarak değerlendirilerek, geçiş yapan araç normal geçiş ücretinin 11 katı cezalı duruma düşecektir. KGS şeritlerinden geçiş sırasında giriş/çıkış gişelerinde kartta kalan kredi miktarı sistem tarafından sürücülere göstergede verilmektedir. Bu nedenle kartta olan bakiye miktarına geçiş sırasında dikkat edilmelidir.

http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/SiteTr/Otoyollar/KGS.aspx

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim bildiğim kadarıyla otaban çıkışlarında kgs lerde bariyer war kartı okutunca açılıyor öyle geçiyorsun...sen kgs den girip ogs den mi çıktın yoksa :)

İstanbul 2. Köprüde KGS'De Barıyer yok ! 1. Köprüyü Bılmıyorm Cok Sık Kullanmadığım İçin

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En ıyı ogs kullandıgım kadar fatura gelıyor ayda .. hemde kgs gııbı yolda bekleme rezıllıgı yok 50 kurusda daha ucuz , gercı dunyada tek ulkeyız sanırsam kopruden para alan ama olsun :D

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En ıyı ogs kullandıgım kadar fatura gelıyor ayda .. hemde kgs gııbı yolda bekleme rezıllıgı yok 50 kurusda daha ucuz , gercı dunyada tek ulkeyız sanırsam kopruden para alan ama olsun :D

Bı Kez Babam Isyerınden OGS almış Geçergen Bır Problem Oldu Okumadı Ogsyı cezalı geçtım ve Gıdıp Cezayıda Odememıstım Aracımızı Satarken Cıkmamıstı Ceza Baya Bı Şaşrmıştm :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çok lüzümsuz is varya adam bitliste oturuyo ki buna sahit oldum cuma gecesi kgs den bi haber durdu orda iki saat bunu nereye sokcaz napıcaz neye gösterecez sorduda sordu oyüzden nakit gisesi sart

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ılla ki kopruden gecıcez dıye ogs yada kgs almıyoruz paralı yolların hepsı artık ogs lı ve kgs gecıs olmus durumda, ben kopruden gecıyorum avrupa yakasına oradan bahcesehır e gıdıyorum 2 kere daha gişelerden gecıyorum her gecıs kopru dısında 1.60tl artık kendı evımıze gırerkende gişelerden gecırcekler...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bı Kez Babam Isyerınden OGS almış Geçergen Bır Problem Oldu Okumadı Ogsyı cezalı geçtım ve Gıdıp Cezayıda Odememıstım Aracımızı Satarken Cıkmamıstı Ceza Baya Bı Şaşrmıştm :D

eğer plakaya bi ogs kayıtlı ise cihazda problem oldu farzederek yazmıyor.benimde başıma geldi bi kaç kez...ama arabayı komşulara werdik bayburt a gittiler 17 tl kaçak geçiş...hangi akla hizmet arabayı werdiyse babam bilmiyorum artık araba benim hakimiyetimde bu olaydan sonra :D

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer plakaya bi ogs kayıtlı ise cihazda problem oldu farzederek yazmıyor.benimde başıma geldi bi kaç kez...ama arabayı komşulara werdik bayburt a gittiler 17 tl kaçak geçiş...hangi akla hizmet arabayı werdiyse babam bilmiyorum artık araba benim hakimiyetimde bu olaydan sonra :D

Kaçak Maçak Plakayı Sökenler Oluyor Ya Geçerken :D