Yardım Kapılar açılmıyor

koordinaat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar 98 vectra arabamın kapıları açılmıyor hiç bi ön belirti aksaklık yok iken sabah kumandasından açmak istedim açılmadı.. akünün bittigini düşündüm anahtar ile açmak istedim sadece şöför kapısı açılıyor diger kapılar içten yada dıştan açılmıyor .. en buyuk sorun depo kapagı da açılmıyor .yardım lütfen..

sarp100

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki akü sağlam mı? Bitmişse aküyü değiştirince merkezi kilit düzelir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kumandanın piline baktırmakta fazda var. Aracı kilitlerken kumanda ile çift kilitleme yapıldıysa sürücü kapısı hariç hiçbir yer açılmaz.

koordinaat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumandanın piline baktırmakta fazda var. Aracı kilitlerken kumanda ile çift kilitleme yapıldıysa sürücü kapısı hariç hiçbir yer açılmaz.

yedek kumandayı da denedim açılmıyor fark yok anahtarlada denedim defalar ca ama açılmıyor sigorta ile ilgili olurmu yada nasıl olr

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O zaman şifreler karışmıştır. Aracın anahtarı yeniden immoya tanıtılacak. (istersen aracın kutup başlarını tekrardan sök, biraz bekle yeniden dene, olmazsa servisten yardım istemek zorunda kalacaksın)

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
merkezi kilit sigortasını kontrol edin, sağlamsa sorun merkezi kilit beynindedir, bagajı açın sağ arka çamurluğun iç kısmındaki döşemeyi açın ,içeride depo kapağının motoru var, kendinize doğru çekip depo kapağını açabilirsiniz............

koordinaat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi tşk ler deyim tekrar denedim aku başlarını sökunce düzeldi demekki 2 kere denemek lazımmış :tesk:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklında bulunsun...
Bir daha böyle sorunla karşılaşır ve tank kapağını açamazsan bagajdan depo kapağı kısmı döşemesinde kulakcık olmalı orayı açarsın merkez kilitleme motoru ucu teli geri çekersin depo kapağın açılır yani benzinsiz kalmamam yolda kalmamam için sorunun çözülene kadar en azından