yardım aracım stop ediyor

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce aracımı çalıştırdım hava çok soğuktu 2 derece falan,20 m gittikten sonra aracım stop etti daha sonra tekrar çalıştırdım yine stop etti , motoru ısttıtıktan sonra yola devam ettim aracım düzeldi.
daha önce dizel araç kullanmadım sizce bu olay normalmidir neden yapmış olabilir :sorry:

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle araban hayırlı olsun...

problemin hakkında ustalar bilgi vericektir...

benim söyleyeceğim: ilk defa dizel kullanıyorsun madem ozaman yakıt alırken çok dikkatli olman gerekiyor, öyle her yerden mazot alma, biraz araştır ve bulduğun iyi istasyondan almaya devam et...

bu forumda dizel arabalarla ilgili bir çok bilgiye ulaşablirsin... ben çok yararını gördüm... arkadaşlar sağolsunlar...

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle araban hayırlı olsun...

problemin hakkında ustalar bilgi vericektir...

benim söyleyeceğim: ilk defa dizel kullanıyorsun madem ozaman yakıt alırken çok dikkatli olman gerekiyor, öyle her yerden mazot alma, biraz araştır ve bulduğun iyi istasyondan almaya devam et...

bu forumda dizel arabalarla ilgili bir çok bilgiye ulaşablirsin... ben çok yararını gördüm... arkadaşlar sağolsunlar...

yok dostum yakıtı shell ve opet dışında hiç biryerden almıyorum o yüzden yakıtla ilgili bir sorunmu ondanda emin değilim

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir fikri olan yokmu :(

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım yakıtı bp yada po dan al stop etmesine gelince mazotu devamlı bitik kullanıyosan yani çeyrek deponun altında kullanıyosan pislik tıkanmış olabilir birde ilk çalıştırmada 2 yada 3 dakika bekle motor biraz ısınsın aracını devirli kullan hayırlı olsun kazasız belasız inşallah ...

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çeyrek depo falan mazot vardı arabada belki ondan olmuş olabilir ama sorun birdaha gerçekleşmedi
birdaha yaparsa servise götüriyim diyorum :(