Yaramaz aracım ve ve ben :)

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yaptım ne ettimse yağ yakmayı huy haline getirmiş arabama ( 2000 vectra B 2,0 16 v gls ) söz dinlettirememiş bulunmaktayım.Bunu da utanmadan burada söylemiş bulunmaktayım :D Oysa ne suyunu ne de yağını eksik ettim.Bi dedi iki etmedim,gezecem dedi gezdirdim yatacam dedi yatırdım karnım aç dedi benzin - lpg aldım pisim dedi yıkadım vs...Daha ne etseydim yawww? :confused:

Eğer sizin aracınızda yaramazlık yapıp böle haltlar karıştırıyorsa lütfen bu yazıyı aracınıza okutturun.Okutturunki ibret alsın ve de hayatın acımasız şartlarını öğrensin...Okumazsa siz yanına gidip bağırarak ona okuyun.Duysun ki söz dinlemezse başına neler gelecek bilsin...

Kısmet olursa bu cuma motor indirilip gerekli işlemlerin ardından yaramaz motorum yerine geri konulacaktır.Offff arabam offfffff ne hallere düşürdün beni... :D

Allahtan halamın cocukları reftefiye ve taşlama ustaları.Onların sayesinde sadece parça ve motor söküp takma parası verecem :eek: Dua edinde hayırlısı ile bu dertten de kurtulayım...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi düzelir

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çek dikizlerinden bak bi daha yapıyo mu:)

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rektefiyeden sonra dinler umarım.değilse sonu hiç iyi gözükmüyor. o anlar zaten motor inince bundan sonra yapacağını sanmam

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıkma canını düzelir araya ytl sıkışmış :)