Yapıştırıcı Tavsiyesi gerekli

astra931

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kulağı kopuk farın yenisini satmaya çalışan tamirci seni kazıklamaya çalışıyor benzer bi şekilde benim arabayı yeni aldığımda far kulağı kırılmıştı serviste elektrik ustası kaportacılar tamponu indirdikten sonra farı alıp gitti yeni kulağı taktı+far ayarlarını yaptı 50 ytl servis elektrik işçiliği fatura ettiler

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlara bendede buna benzer bir sorun vardı ustam öncelikle japonla yapıştırdı akabinde teli oksijen kaynağıyla ısıttı yapıştırılan bölgeye penseyle bastırdı hemen su döktü bu işlemi o kopan kulakçığın önüne arkasına ikişer telle yaptı halen kullanıyorum şeytan kulağına kurşun

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bahaus da bir yapıştırıcı var hamur gibi kuruyunca sert bir malzeme oluyor onu tavsiye ederim sağlam ve bir daha aynı yerden kırılmaz garanti veririm

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekür ederim arkadaşlar.
sigara külü işe yarıyormuş kopuk kulağı o şekilde yapıştırdım bir de daha garanti olsun diye kulak ve gövdeye açtığım iki delikten tel ile birbirlerine sıkarak bağladım gerçi bağlamasamda olurmuş sigara külü ile yapıştırıcıyı uygulayınca dolgu malzemesi oldu esnemedi bile. ( bir parça kül bir damla yapıştırcı şeklinde birkaç defa uygulamak gerekli )
tamponada plastik tamirlerinde kullanılan donunca sertleşen macun uyguladım 1 gün sonra matkapla ilgi yerinde delik açtık vida ile monte ettik yanlız sert macun sanırım biz tamponu vidalarken deforme oldu (el girmiyor zor çalışılıyor lastikleri çevirmeyi iş bitince akıl ettik :) )
şimdi tampon oynuyor gözüm tutmadı açıkçası değiştireyim diyorum tamponu yada aynı macunun çelik için olanı var üstünde kopuk dişlilerde filan bile kullanılır diyor gerçi o donunca matkap delermi ? neyse çıkma sağlam tamponmu alsam boya derdi olmasa , yada çıkma sağlam tampon olurmu ki ? yan sanayi sıfır tamponla orjinal sıfır tampon arasında nasıl bir kalite farkı vardır , işin yoksa birde boyattırmakla uğraş bi dünya paradır herhalde ,

ooooo bir sürü sorun yaw :)

vectra9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapıştırcan zaman sigara külü yerine karbonat kullaırsan daha iyi verim alırsın

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vida araken çıkma parça satan bir yerde , kulakları hiç hasar görmemiş vuruğu kırığı olmayan çok temiz orjinal bir tampon buldum rengi de benimki aynı idi yanlız üstünde baya bir çizik vardı 90.ytl ye aldım boyacıya verdim boyanınca onu takacam.

not : yan sanayi tampon 175ytl. orjinal 400.ytl dediler

semih820

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.pulsar.com.tr
Size Penloc Gti isimli bir yapıştırıcıyı tavsiye ederim. Ondan daha kuvvetli bir yapıştırıcı görmedim. Arama motoruna Pulsar Penloc Gti yazarak ürünü bulabilirsiniz.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
muhtemelen o tampon üç beş kere daha kırılmıştır. çünkü önceki mesajların tarihi 2007 yılını gösteriyor.