yapın yada yaptırın :)

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yapın yada yaptırın :)

adRe J link' Alıntı:
Sanırım fiber led tipi bir ürün nereden temin ettiniz acaba
Sivas opel servisinde satış danismanim tavsiye etti ve yaptırdı gelen bütün musterilere 10 tl karsiligi yapiolarmis. Ve herkes cok memnun kaliyormus. Aracin ic dizayni oldugu gibi degisti sanki okkk

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben beğendim  045thumbsup

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Evet gercekten cok hos olmus nasil yapildi acaba ayrintili anlatirmisiniz ya da yapim esnasinda cekilen foto video ne varsa yukleyin  :)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ugulamayı daha önce görmüştüm yani yapılmamıştı ama fikir olarak yine forumdan bir arkadaş flex ledi direksiyonun üstünde yakıp resim atmıştı ozamanda bayılmıştım ama garanti yüzünden oluru yoktu garanti bittiğine göre yapılmaması için hiç bir neden yok gerçekten çok orjinal bir görüntü

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
Evet gercekten cok hos olmus nasil yapildi acaba ayrintili anlatirmisiniz ya da yapim esnasinda cekilen foto video ne varsa yukleyin  :)
Malesef yapilirken aracin yaninda degildim. Yalniz şöyle diyim satış danismanim abi direksiyona led ışık yapalim cok güzel oluyo dedi bnde tamam dedim serviste led kalmamış ertesi gün bni aradi abi ben led aldim gel dedi. Neyse gittim araci servis bölümüne götürdü bn gitmedim araci getirdiğinde sonuc muhteşem.  Inanin resimlerde gorundugunden cok daha şık duruyor

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oki_58 link' Alıntı:
Malesef yapilirken aracin yaninda degildim. Yalniz şöyle diyim satış danismanim abi direksiyona led ışık yapalim cok güzel oluyo dedi bnde tamam dedim serviste led kalmamış ertesi gün bni aradi abi ben led aldim gel dedi. Neyse gittim araci servis bölümüne götürdü bn gitmedim araci getirdiğinde sonuc muhteşem.  Inanin resimlerde gorundugunden cok daha şık duruyor
Bnm aracimda garantili garantiyi bozacak bi uygulama değil,  kaldiki servis taktı garanti bozulmaz

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hos bır uygulama gozu almıyorsa herturlu yapaılır