Yandım :(

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yandım :(

Bunun sizin sanmanızla alakası yok Ne kadar hepimiz de bilsek sizinle aynı şeyleri bekliyoruz. En azından biraz zaman geçse de sorun çıksa diye düşünüyor insan. Emin olun M.B BMW de aynı.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
teşekkr ederm arkdaşlar bazı şeyleri iilk kez duyuorum çnkü ilk kez sfr araç aldım... bn sıfır alnca sorunsz skıntısız iki yıl binecem sanıodm :((

Geçmiş olsun umarım tekrar sorun yaşamazsın, şahsen bugün hava 41 dereceydi ve kendimi senin yerine koyunca oturduğum yerde terledim desem yalan olmaz!

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xylent link' Alıntı:
Klima ve tekerden gelen ses sorununu ilk defa duydum. Daha önce forumda başına gelen olmadı sanırım. Bu ne yazık ki sizin şanssızlığınız olmuş. Boya ile ilgili şikayetinize katılıyorum, benim de sağ ön ve arka kapıda nasıl olduğunu bilmediğim şekilde ufak ufak boya dökülmeleri olmuş. Aracı yıkattıkça dikkatimi çekiyor. Başka bir araç gelip vurmuş olamaz; çünkü çok küçük bir bölgenin boyası dökülmüş oluyor genellikle. Muhtemelen aracın yanından geçen birisi çantasını falan sürtmüş diye düşünüyorum; ama boyanın bu kadar kolay hasar alması ve bunun çizik değil de dökülme şeklinde olması bir terslik olduğunu düşündürüyor.
Af edersiniz öküz o kadar çok ki, bu küçük boya dökülmelerini sebebi, yandaki arabanın kapısının bizimkine vurulması malesef. Yoksa bizim araçların boya kalitesi ile ilgili değil.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Af edersiniz öküz o kadar çok ki, bu küçük boya dökülmelerini sebebi, yandaki arabanın kapısının bizimkine vurulması malesef. Yoksa bizim araçların boya kalitesi ile ilgili değil.

Asla insan gruplandırmak ya da hor görmek gibi bir izlenim vermek istemem ama ne yazık ki eğitim seviyesi düşük ve eski araç kullananlar başkalarının araçlarına karşı çok duyarsız oluyorlar; düşünce ve terbiye de bir eğitim gerektirir.

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkdaşlar bu arada sorun halledilmedi bilginiz olsun  van da istersiniz servise gidip parçayı dedi. O şekilde 1 hfta araç kullandım ve bugun geri döndüm van a. Yarın götürecem servis e... ևok sürer mi acaba bu parçanın gelmesi bilgisi olan var mı ? bide parça nereden geliyor ki ?

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Asla insan gruplandırmak ya da hor görmek gibi bir izlenim vermek istemem ama ne yazık ki eğitim seviyesi düşük ve eski araç kullananlar başkalarının araçlarına karşı çok duyarsız oluyorlar; düşünce ve terbiye de bir eğitim gerektirir.
+1 Gerçekten öyle.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmir de varsa İzmir den yoksa Almanya dan gelecek.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, canınızı hiç sıkmayın. Asıl canınızın sıkmasına neden olan bence servis.
İlgili alakalı bir servis olsa, 1-2 günde bu problemi çözüp sıfır gibi aracı teslim eder
ama Diyarbakır Canlar servisini aracımı ilk aldığımda kullanmıştım bir problemden dolayı
araç 1 gün hiçbir şey yapılmadan asansör ile en üst kata çatıya çıkartılmış ve 1 gün orada hiçbir
işlem yapılmadan bekletilmişti. İşte işin can sıkan kısmı servis kısmı
Yoksa samimiyetle söylüyorum Odak gibi Gerçek gibi servislere aracımı bıraktım birçok problemi
aynı gün içerisinde müthiş ilgi ve alaka ile aracımı teslim ettiler
Sizdeki problem çok sıkıntılı bir problem değil ki doğru düzgün teşhis edilmeden aracın her yeri sökülmüş
Bu ve benzeri problemler birçok markada var maalesef size benzer aynı bir klima problemini
sıfır bir jetta almış bir arkadaşım yaşadı. Golf ile de kıyaslamaya katılmıyorum.Wv forumlarını mutlaka
okuyorsunuzdur sıfır araçlarda birçok problem çıkabiliyor maalesef.

Klima ile ilgili bir parça değişecek sanırım, eğer İzmir'de varsa ki vardır mutlaka 2-3 gün sürüyor gelmesi
Ki vardır mutlaka yoksa Almanya'dan geliyor o daha sıkıntılı bir durum