yan marşpiyel sürtünmesi

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yan marşpiyel sürtünmesi

Aynısı benim de başıma geldi hasar bile tamamen aynı hatta benim resmi mi kullandınız acaba dedim içinden :D

Saçma bir kaldırıma sürtmüştüm ben de.Autoking yaptırdım mini onarım kapsamında.görünen yer değil zaten 1 haftaya unutuyorsunuz :).Sizi en iyi ben anlarım.geçmiş olsun

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Aynısı benim de başıma geldi hasar bile tamamen aynı hatta benim resmi mi kullandınız acaba dedim içinden :D

Saçma bir kaldırıma sürtmüştüm ben de.Autoking yaptırdım mini onarım kapsamında.görünen yer değil zaten 1 haftaya unutuyorsunuz :).Sizi en iyi ben anlarım.geçmiş olsun

Teşekkür ederim :)

BÜLENT link' Alıntı:
Fiber marsbiyer yaptiracaksaniz ilerde devami tampon badykit olarak gelir.
Bence mini onarimdan tamir ettirin.

Abi fikrin için teşekkür ederim :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, benim araçtada aynı yerde benzer hasarı önceki sahibi yapmış, benimki biraz daha altta gibi ve renk koyu olduğu için beni pek rahatsız etmiyor, ben hiç tamir düşünmedim, sonra satarken araca bakanlar saçma sapan yorumlar yapar sinir bozarlar. Bence de ya nazarlık olsun yada body kit ile gizle

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun, benim araçtada aynı yerde benzer hasarı önceki sahibi yapmış, benimki biraz daha altta gibi ve renk koyu olduğu için beni pek rahatsız etmiyor, ben hiç tamir düşünmedim, sonra satarken araca bakanlar saçma sapan yorumlar yapar sinir bozarlar. Bence de ya nazarlık olsun yada body kit ile gizle
Teşekkür ederim , bende öyle düşünüyorum greatt