Yan Camlar Yardım edermisiniz

tecman

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
ilginiz için Allah razı olsun hafta sonu sökecem döşemeleri sökerken dikkat etmem gereken şeyler ne acaba bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen
Bence kendiniz sökmeye çalışmayın ben söktüm sol arka kapı camı açılıp kapanmıyordu.inan bizim yapabileceğimiz bir şey değil döşemeyi biraz uğraşıp sökebilirsiniz fazla zor değil döşemeden sonra koruyucu şeffaf naylon var onu belirli bir yerden kesseniz dahi parçalara ulaçım çok zor benden söylemesi

Son düzenleme:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun cam fitillerinin ömrünü tamamlamasından kaynaklanıyor..
fitillere vd 40 sıkın düzeldiğini göreceksiniz ama geçici çözüm,kalıcı çözüm ise fitil değişimi.

psidia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun cam fitillerinin ömrünü tamamlamasından kaynaklanıyor..
fitillere vd 40 sıkın düzeldiğini göreceksiniz ama geçici çözüm,kalıcı çözüm ise fitil değişimi.

aynen katılıyorum.Cam fitillerin dışına çıkıyor kapanmıyor.fitilleri değiştireli 2 yıl olmuştu geçenlerde bir daha yaptı. fitillere yağı sıkınca düzeliyor.denemekte fayda var 4 tl lik yağ parası o kadar :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ mağ sıkmayın fitiller oynamıştır yerıden. onları duzeltın. yağ sıkılan fitilin ömrü daha çabuk biter. silikon süreceksiniz. lastik parlatıcı silikonlar vardır. beyaz renk olur sıvısı. ondan sürün. beslenir.