yan aynayı çalmışlar yerine ne koyabilirim

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ayna ısıtmanız varsa rezistansdan biliyosunuz o zaman orjinal alın 100 lira civarında yoksa yağmurda buğuda aynayı açmasını istiyosanız yan sanayiside var piyasada bende taktırdırdım ama orjinal olan biraz daha ince kesim bayağı fark ediyor

faslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herifler ne çaalcağını şaşırmış. Aynı şey başıma geldi. Astra HB için ısıtmalı orjinal cam 185 TL. Aksarayda yan sanayi aldım, 35 TL. Memnunum çok bi farkı yok. Diğer yandan orjinal alsan gene çalınma şansı var. Arabayı sokğa bırakıp gidiyorsun. Ağzı gözü çarpılsın inşallah çalanların

tolerans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun sevgili hemşehrim..

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun arkadasım.bakalım arabalarımızn daha nerelerıne ne muameleler gorecegız.ınsanın alınterıyle belkı de zorlanarak aldıgı gozu gıbı baktıgı,her nekadar mal da olsa sevdıgıne zarar verılmesınden ne anlasılır bılmem ama tek sebebı var bence.hastalık..

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabah ben de aynı şeyi yaşadım fakat ben alıştım. Bizim F kasaların yan aynaları ufak bir darbede yerinden çıkıyor. Muhtemelen pazar günü çocuklar çarpmıştır diye düşündüm. Tahminim doğru çıktı, çocuklar pazar günü top çarptırmışlar. Bizimkilerde aynayı takamayınca eve götürmüşler. Yok mu bu astra F lere ayna çözümü?

alper inan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahtra h (2006, 1,6 twinport) yan aynası hiçbir darbe oladan düştü ve kırıldı. akşam alelade bir yerden kesilmiş bir ayna taktırdım.

aynayı takan pokemon ben farketmeden siyah renkte bir slikonu resmen sıvamış yüzeye ve öyle yapıştırdı bunu çıkartmak yani aynayı sökmek mümkün olur mu?

orjinalinin ne kadar olduğu hakkında biginiz var mı?

teşekkürler

edit: servisinde sadece ayna 125 tl, internetten muadilini sipariş ettim 15 tl'ye. uyduruk aynayı nasıl çıkaracağım bilgisine hala ulaşamadım ama :)

Son düzenleme: