yakıt pompası yardım.. lütfen..

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bayramın 2.günü vectra 2000 model 2.0 dti aracımızla yolda kaldık ertesi gün çekici geldi sanayiye gitti araç we bgn aradılar yakıt pompasında sorun war içindeki değişecek parçalar 2.200 ytl tutuyor dediler.. bunun yenisi ne kdr we daha uygun bulabileceğimiz yer warmıdr? yardımcı olursanız sewinirim..

G

GeneraL

Bilgi Girilmemiş
valla belki alakasız olur ama bizde transit journey vardı ondada aynı sorun çıktı ve 5 milyara patladı büssürü yerde aradık ama bulamamıştık inşallah sen enucuza mal edersin

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenisi kaç para bunun walla çok merak ediyorum :S

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vallaha 1.7 için 1500 ytl istiyorlardı ama seninki 2000 ytl eder

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
içindeki bütün parçaları değiştirsek anca o parayı tutar..

sadece arızalı ve aşınmış parçaları değiştirtip toparlatırsanız daha düşük bir maliyet çıkacaktır..

bu bayram gününde nerden açık pompacı bulmuşlarda kontrol ettirmişler onu anlıyamadım..muhtemelen bir vurkaç durumu sözkonusu..

Ama yakıt pompası kapalı kutudur içinden ne çıkacağı belli olmaz..

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görkem seninle bu muhabbeti konuşmuştuk yanlış hatırlamıyorsam
3600 ytl pompanın sıfırı

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun Görkem Aßi....

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bayramın 2.günü vectra 2000 model 2.0 dti aracımızla yolda kaldık ertesi gün çekici geldi sanayiye gitti araç we bgn aradılar yakıt pompasında sorun war içindeki değişecek parçalar 2.200 ytl tutuyor dediler.. bunun yenisi ne kdr we daha uygun bulabileceğimiz yer warmıdr? yardımcı olursanız sewinirim..
arkadaşım geçmiiş olsun yaa dizelin bir kötü yanı daha 2,200 bulur bunun birde usta emeği felan 2,750 raaht geçer şimdik sana nasıl yardımcı olunabilir bir numara vereyim genelde oluyor ewllerinde bu tür malzameler opel üzerine çalışıyorlar sen git bizzat testini yaptır o şekilde al ben aldım 400 ytl idi 1,3 ünkünü
ikitelli organize sanayi bölgesi 11/ a blok no _682 ikiteli İSTANBUL
NUMARASINI DA VEREYİM SANA 05434762324
TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUN 2, EL YAKIT POMPASI TAKTIRDIKDAN SONRA SAT O ARABAYI ARKADAŞIM RANDUMAN ALAMAZSIN ONUDA DİYİM SIFIRIN YERİNİ TUTMAZ

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
görkem pompayı sokturdugun esnafin ıllakı ıstanbul ankara baglantısı vardır sana uygun fıyata aldıracaktır hem takar hemde bıse oldugunda o kısıyı tanırsın sana garantı verecektır dun konustuk telefonla bu konuyu senle umarım uygun fıyata bulursun gezmeye gıttın basına neler geldı kankı ya :D:D