yakıt ışığı corsa 1.7

burhan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa 1.7 yakıt ışığım yandıktan 18 km sonra mazot bitti sizce bi sorun varmı yoksa bu aletler öyle mi?
şimdiden teşekkürler

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ışık yandıktan sonra benzinciye gidilir, 18 km bir petrol ofisi için uzun mesafe. birde nasıl kullandığın onemli

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 1,3 cdti ilk lamba yandıktan sonra 30-35 km bi daha yanıp sönmeye başladıktan sonra 30km daha..sende bir anormallik var..böyle gidilmesini hiçbir zaman tavsiye etmem :D

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Evet ışık yandıktan sonra sakin kullanımda 70 km civarı gidiyor. Hem de benzinli 1.6 Astra G.

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ışık yandıktan sonra depoda 4 lt ye yakın mazot oluyor oda 70 km ye yakın gider sende bir sorun var sanırm

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ışık bazen geç yanıyor.bazen akşam arabayı bırakınca ışık yanmıyor.sabah geliyorum.kontagı açınca direk yanıp sönmeye başlıyor.bi keresinde bu durumda fulledim depoyu gördümki 1,5 litre mazot kalmış depoda.zaten deponun dibini kullanmak iyi değil pislikleri çekmek açısından.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ışık bazen geç yanıyor.bazen akşam arabayı bırakınca ışık yanmıyor.sabah geliyorum.kontagı açınca direk yanıp sönmeye başlıyor.bi keresinde bu durumda fulledim depoyu gördümki 1,5 litre mazot kalmış depoda.zaten deponun dibini kullanmak iyi değil pislikleri çekmek açısından.
+1907
Burhan kardeş senin arabada bi sorun var aşırı yakıyor. daha önce konunada yazmıştım. bak ben geçen hafta 50 tl mazot ile (normal mazot euro değil) 400 km yaptım öncedende 350 falan yapıyordum. Yalçın abi turbo hortumumdaki kaçağı düzeltince dahada az yakmaya başladı...
Sen bi yakıt sistemine baktır...

burhan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1907
Burhan kardeş senin arabada bi sorun var aşırı yakıyor. daha önce konunada yazmıştım. bak ben geçen hafta 50 tl mazot ile (normal mazot euro değil) 400 km yaptım öncedende 350 falan yapıyordum. Yalçın abi turbo hortumumdaki kaçağı düzeltince dahada az yakmaya başladı...
Sen bi yakıt sistemine baktır...

zafzaf abi ilkönce ilgin için teşekkürler,

pazartesi günü mehmet gazihan ın yanına gittim arabayı kulladı araba için yapılacakları söyledi bana, motorda fazla kurum olduğu için çok yaktığı düşünüyoruz 1 2 ay içinde kurumları temizleteceğim mehmet gazihandan sonra arabanın bütün filtrelerini değiştirdim arabada inanılmaz bi rahatlama oldu, bide şimdi yakıtı ölçüp size haber vereceğim

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet e gittiysen işini hallolmuş bil. gerçi bende forumdan tanıyorum kendisiyle tanışamadık hala ama işini bilen kendini yetiştirmiş hala da geliştiren bir arkadaş. o sana gereken herşeyi yapar zaten. selam söylersin, tam depo ile normal kullanımda 900 km gidersin artık. benim gibi kullanırsan 1000 i devirirsin:)
hadi tekrar geçmiş olsun...

burhan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu krizden çıkarsak ilk işim mehmet gazihanın yanına gitmek