Yakıt filtresi hk.

Cemo1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar aracım 2009 model Corsa D. Aracımın periyodik bakımını yetkili serviste yaptırdım ancak yakıt filtresi değiştirtmedim çünkü sadece yakıt filtresine 605 TL fiyat çektiler. Bende bu filtreyi dışardan alıp taktırmak istiyorum ancak piyasada ya GM marka filtre yok ya da ben bulamadım. Zamanım olmadığından dolayı internetten sipariş etmek istiyorum ama internette sahte Gm marka ürün çok fazla. Ve hangisi orijinal hangisi sahte hangisi gerçek anlaşılmıyor herkes kafasına göre fiyat yazmış. 2009 Model Corsa’ya uyumlu filtre alacağım biryer biliyor musunuz ? Ankara içinde elden de alabilirim haftaya müsait olursam. Biraz bu konuda pimpirikliyim filtrenin orjinal olup olmadığına emin olamıyorum yan sanayi ürüne de o kadar para verip aracıma takmak istemiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler..

sametgs_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmaz da Can opel var ürünlerin hem orijinalini hemde yan sanayisini bulunduruyor. Fiyata göre istediğinizi seçebilirsiniz. Ben ordan yan sanayi devirdaim pompası almıştım sorun yaşamadım. Şayet yaşarsam garanti kapsamında ücretsiz değiştiririz demişlerdi.

Cemo1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmaz da Can opel var ürünlerin hem orijinalini hemde yan sanayisini bulunduruyor. Fiyata göre istediğinizi seçebilirsiniz. Ben ordan yan sanayi devirdaim pompası almıştım sorun yaşamadım. Şayet yaşarsam garanti kapsamında ücretsiz değiştiririz demişlerdi.

Aradım şimdi yarın Etimesgutta oturan bir arkadaşım gidip alacak. Teşekkür ederim hocam

sametgs_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim umarım memnun kalırsınız.