Yakit cekmede problem

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar 2001 astra comfort hb aracim var arac ilk calistirmada sogukken benzinde yigilarak calisiyor isinincada yigilma var gaza gecince firlayip gidiyor ama benzinde yigilarak silkelenerek gidiyor benzin pompasi degisti carbon yaptik duzelmedi tupde de sorun var ama benzindeki gibi diil bazen vites gecislerinde yakit cok az gec kaliyor ufak silkelemeler yapiyor ama benzinde yigiliyor soyleki 3000 devirde 110 km hiz yapiyor ama kasiliyor motorun gerildigini hissediyorum bilgsayar hata vermiyor iki secenek kaldi benzin filtresi ve gaz kelebegi siz ne dersiniz ????

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaz enjektörlerini kontrol ettir manifolta gaz sızdırıyo ola bilir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deccal_kurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjektorler iseme yapiyor olabilir benim aracimdada ayni sorun var uzun sure gazda kullandigimdan kaynaklandigi soyledi usta ben benzinde kullancam 500 600 km bogulup kaliyordu arac...

Opel Astra 98 Gl & Opel Astra 2001 Elegance
Bilgisayar Programcısı Modifiye Hastası

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kacırıyorsa eder

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

dante38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracinizin lpg ayari bozuksa zamanla benzin ayarinida bozacaktir.Aracin kutup baslarini geceden sokup sabaha kadar oyle birakin beyin benzin haritasini resetlesin.Sonrasinda ise en az 80-100km benzinde (kesinlikle lpgyi acmadan) kullanin duzelme olur ise o halde guvenilir bir lpg servisine gidip lpg ayari yaptirin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi