yagmur sensoru

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi geceler arkadaslar yine ben biliyom kafa ütüyosun sende artık diyceksiniz ama kusura bakmayın arabamı alalı yaklasık 1 ay oldu yagmur sensoru oldugunu biliyorum ama yagmur sensoru sanırım calısmıyo veya ben nasıl calıstıgını bilmiyorum bugun gayet yagmurlu bir havaydı belirli aralıklarla surekli silecekler calıstı ama arabayı calıstırıp hareket ettirdigimde ben silecek koluna dokunmadıktan sonra herhangibir hareket yok bu gece aklıma takıldı camda yagmur fln yok havadada yokken arabaya oturdum silecek koluna bir kez yukar yonde dokundum yine aynı ritimle silecekler calısmaya basladı yani yagmur sensoru fln calısmıyo bu konuda ne yapmalıyım yani calısmıyormu benmi beceremedim:)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağmur sensörü olmayabilir mi ? varsa eğer kolu o moda alman gerekiyor yoksa normal manuel zaman aralıklarında çalışır sadece

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet olmayabilir ama nasıl anlıycam olup olmadıgını aracım corsa d 1.4 sport bu modelde opsiyonel gozukuyo fakat arabada kendinden kararan dikiz aynası var bunlarda bir arada sunulan bir paket yani o varsa oda var diye sunuyorum

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18072009063.jpg
aracın ön camında dikiz aynasının olduğu yerde resimdeki gibi parça olacak içerden dıştanda siyah uzun ortada şeffaf bi göz olucak sensör odur sendede varsa böyle sensörün vardır. Pek iyi anlatamadım ama :D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım için konuşuyorum...yağmur sensörünün kolda konumu için en alt seviye tamamen kapalı konumu bir tane yukarı seviyeye alıyorum konumu çalışıyor sensör sonu duruyor yağmur yağdığında kendi aktip olup kapanıyor...ikincisi camın üstünde sensör varmı bakın bi...

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler icin tesekkurler arkadaslar gidip bakıcam varmı ole bisi diye iyi forumlar

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle iyi bayramlar arkadaslar yagmur sensorune baktım camda ust ortada yuvarlak bisi var vantuz gibi biseye benziyo ama dikiz aynasıyla alakası yok omu yagmur sensoru acaba corsa d si olan arkadaslardan yardım bekliyorum

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
oncelikle iyi bayramlar arkadaslar yagmur sensorune baktım camda ust ortada yuvarlak bisi var vantuz gibi biseye benziyo ama dikiz aynasıyla alakası yok omu yagmur sensoru acaba corsa d si olan arkadaslardan yardım bekliyorum

bir foto çekip koyabilmemn mümkün mü yağmur sensörü varsa far anahtarında auto yeri olması lazım far sensörüde oluyor çünkü eğer o yoksa yoktur

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gunduz ceker paylasırım dostum bilgi icin tesekkurler kolda auto secenegi yok evet kitapcıgındada baktım ordada gostermemisler

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
gunduz ceker paylasırım dostum bilgi icin tesekkurler kolda auto secenegi yok evet kitapcıgındada baktım ordada gostermemisler

kolda değil far anahtarında auto yoksa yoktur eğer biri var biri yoksa sonradan takılmıştır zaten bir ara bende aynadan istiyordum sonra 485 tl + işçilik(saati 88.50 tl) fiyat veriince servis vazgeçtim