Yağmur Sensörü

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2004 model Vectra C Comfort. Yağmur Sensörü sanıyorum çalışmıyor. Deaktif olmuş olabilir. Bunu tekrar nasıl aktif edebilirim. Teşekkürler.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecek kolunu bir kademe -- hizasına getirin. sensör aynanın altında dıştan su dökünce çalışıyormu bakın. çalışırsa silecek kolundaki hassasiyetini düşürün yağmurda çalışmazsa yine eğerki ön cam değişmişse jelde problem vardır. sensörü tech2 ile kapattırdıklarını sanmıyorum....

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecek kolunu bir kademe -- hizasına getirin. sensör aynanın altında dıştan su dökünce çalışıyormu bakın. çalışırsa silecek kolundaki hassasiyetini düşürün yağmurda çalışmazsa yine eğerki ön cam değişmişse jelde problem vardır. sensörü tech2 ile kapattırdıklarını sanmıyorum....
Teşekkür ederim hocam. Şuan araç yanımda yok da en kısa zamanda deneyip sonucu yazacağım.

elegancer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön cam değişmiş ise ve serviste değişmemişse büyük ihtimal sensörü yerine yapıştıramamışlardır. Benimde başıma geldi. Fatih arkadaşımın dediği gibi kontrol ederek bakabilirsiniz ayrıca dıştan sensörün cama yapışık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. En son sensör kapaklarını söküp bağlantı kontrolünü yapabilirsiniz. Sorununuz devam ederse tech 2 cihazına bağlatıp kontrol ettirebilirsiniz

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Sensör sorunsuz çalıştı.