YaĞ lambasi yanip sonuyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
belki başına gelen arkadaşlar olabilir. aracı servise götürdüm. yağ filtresi değiştirildi. sorun tekrar tekrarladı. tech2 ile makineye bağladılar. güncelleme yaptılar sorun düzeldi.

Hadi geçmiş olsun. Ama böyle değişimlerde acep sürekli güncelleme yapılmasımı gerek?

webdelisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkler. yoq benim sıkıntım akümü değişmiştim ben. arabanın aküsü tamamen boşalmıştı kapılar bile açılmıyordu. yeni aküyüde takarken bi 20 dk fln hiç akü takılı değildi araçta sanırım o ara hiç elektrik olmadığından beyindeki bilgiler gitmiş olabilir diye düşünüyorum. tabi bu benim varsayımım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:32 ----------

yada benim aracın modeli 2005 eğer tamir ettirdiğimde 2005 yerine 2006 fln yada başka motora göre güncelleme yapmışlarsa ondan dolayıda kaynaklanmış olabilir belki

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Normalde ustalar akü değişimi vs yaparken yedek bir akü ile bağlantı kurması gerek ki araç için gerekli olan bilgilerin silinmemesi için tabi yaparlarsa ;)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sıkıntı yağ pompası artık eskı basıncı sağlayamadıgı ıcın motor ısınıpta yag ıncelınce yağı yetıstıremıyor ve yanmayabaşlıyor gaza yuklendıgınızde ılk zamanlar rolantı yukseldıgı ıcın soner ama daha sonra o zamanda sonmez bı an once degıstırın corsa da başıma geldı kesın bılgı soylıyım :)