Yağ değiştirecek olanların dikkatine!

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis: Arkadaşlar bir türk firmasının bor madenini kullanarak aracın yakıtını %20 azaltan ve gücünüde aynı oranda arttıran bir yağ katkı maddesi geliştirmiş. Televizyonda izledim küçük bir şişe aracın yağını değiştirirken bu maddeyide içine koyuyorsunuz. Sürtünmeyi çok aza düşürdüğünden motor daha rahat çalışıyor ömrünü uzatıyor ve gücünüde arttırıyor. Benim bildiğim kadarı ile şuan yurtdışına ihrac ediliyor.
:alkis: Bu katkı maddasininden haberi olan ve nereden bulabileceğimizi fiyatını bilen varsa çok mutlu olurum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün servislerde var. yağ katkısı dersen verirler. ancak öyle 1 sefer kullanınca etkisi olmuyor düzenli olarak eklettirmen gerekiyor diye söylemişti bana ustam. gene de iyice bir araştır.

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ katkıları her yerde var biliyorum. benim dediğim bu katkı maddesi yeni çıkmış adını bilmiyorum bor madeninden üretilmiş.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam kızma :D:D:D sen bi dene bize haber ver. :D:D:D

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
şimdi aklım karıştı böyle bi katkı kullansam mı kullanmasam mı ??? arabanın yağ değişimi yaklaştıda :)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şimdi aklım karıştı böyle bi katkı kullansam mı kullanmasam mı ??? arabanın yağ değişimi yaklaştıda :)
Aklınız karıştıysa size motor silk cls bond u kullanın derim.
Bunu ben kullandığım için değilde gerçektende faydasını gördüğüm için öneride bulunuyorum. Vermiş olduğum lingte açıklamasını yaptığım için tekrar etmeye gerek duymuyorum.Kullanalı 5000 km oldu yağda noksanlaşma yok. Bundan önce bu sıkıntıyı yaşadım.;)