Y A ğ K A T K I S I

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Motor Ustalari Tavsİye Etmİyor. Bence Haklilarda. Bu YaĞlar BÜyÜk Fİrmalara Aİt DeĞİl Dİyorlar. Hakkaten, Shell, Bp, Castrol Gİbİ Markalarin Devasa Laboratuvarlari DeĞİlde Adi Sani Bellİ Olmayan Ve Marka Adlari Da Hep Up İle Bİten Bu Fİrmalar Mi ÜstÜn YaĞi İcat EtmİŞler. İlk Anda İŞe YaradiĞi, Ancak Zamanla Motorda Kalindi BiraktiĞi, Bu Kalinti Nedenİyle De Motorun Hasar GÖrdÜĞÜ Hatta Yatak SardiĞi SÖylenİyor. Bana Tavsİye Etmedİklerİ İÇİn Koydurmadim.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yaptığım araştırmalara göre tam ve yarımsentetik yağlara katık konulması önerisi yok Koyanlar varmı dersek var. oda risk teşkil ediyor.Bir ay önce exxonmobile bu uygulamanın yapılıp yapılamayacağını sordum. Gelen aynen yazdığım gibi. Bir fark var bu uygulamanın mineral vasıflı yağlara uygulunacağı şeklindeydi. Bunu göze almak nekadar doğru olur.?Riskte yağ niteliği bozulması. Buda tıkanmalara sebebiyet vermesi ve motorun yağsız kalması vs . Birde dosya gönderildi. onu açamadım.:good:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kesınlıkle bu tur katkıları kullanmayın.. zararlımı?? bence zararından önce faydasının olmaması.. tofaş değilki araclarımız ne gerek var bunlara.. koy 10-40 yag bak keyfıne o katkıya verecegın parayı koy cebıne 3 bın km önce değiş yagını bilmem anlatabıldımmı??

burton

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor Silk farklı ve iyi ürün. İki tane büyük labaratuardan ödül aldı. Ben kullanıyorum cok da memnumum. Zaten arabaya koyduktan 5 dakka sonra sesin azaldıgını farkediysunuz

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen o arabadan katkıyı kes bakalım ne oluyo alışkanlık yapıyo katkıya...katkıyı kestigin zamanda naneyi yiyo.kaliteli yag kullandıktan sonra ne gerek var katkıya kutkuya

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten buyuk yag üreticileri (Shell,Mobil,Elf) bu katkilari tavsiye etmediklerini belirtiyorlar.3 kuruş kar edicem derken 10 kuruş zarar etme riskini almam ben sahsen.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Zaten buyuk yag üreticileri (Shell,Mobil,Elf) bu katkilari tavsiye etmediklerini belirtiyorlar.3 kuruş kar edicem derken 10 kuruş zarar etme riskini almam ben sahsen.

benimde yağhanem olsa rakipleri kullanmayın derimmmm :D:D:D

bunun yanında düzgün değişim ve kontrolleri yapıldıktan sonra katkıların çok gereği yok.

ama motosilk i deneyen arkadaşlarım var onun çok ayrı olduğunu söylüyorlar...

burton

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ciddi sekilde motor silk iyi bi urun, zaten 150.000 km omru var yani araba omru boyunca aliskanlik yapsa 4 sise gerekir :)

kimseye kullanin demiyorum Motor Silk kullaniyorum hem sanziman katkisini hem motor katkisini. Cok Memnunum. Sadece onu soyluyorum. Google dan arattirip cikan sonuclara falan bakabilirsiniz. PowerUp Double up gibi madde lerle karsilastirilamayacak kadar kalite bi urun.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bi ara Double Up kullanmayı düşünmüştüm ama vazgeçtim bu MotorSilk i hiç denemedim ...