xetec'mi yoksa avt'mi ?

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım AMAN et onu sakın takma arabana bak AMAN dıyorum benım cnm cok yandı ondan.AVT İM-966 T modelınden vardı bende icten cıkmalı.3 gun izlemek nasip olmadı bana hemen patlatırlar arabanı alarm fılan dınlemıyo adam sen aşagı ınene kadar zaten sokup goturuyo şerefsizin cocugu ustune kırılan camlarında cabası dost tafsıyesı......

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel seçim olmuş

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emrah takdırdım valla bir zevkimiz var onuda 3 kuruşluk şerefsizler yüzünden yaşayamayacaksak .......

Gerçi araç kapalı otoparkta duruyor geneldede her gittiğim yerde imkan olursa otoparka çekiyorum imkan yoksa gözümün önünde bırakıp devamlı kontrol ediyorum gerçi olacağı varsa olur kısmet diyecez artık

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oktay abi sen arabaya sistem kurcaktın hafta sonu nooldu bekliyoruz sabırsızlıkla
kuracağım da kablo kesme olmasın diye iso soket kiti siparişi verdim.elime ulaşmadı.yurtdışı olduğu için yavaş geliyor biraz.
bide soğuk gözümü korkutuyor:D
ama kablo kiti gelir gelmez montajı yapacağım.

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bilmem abi ben bekliyorum

mizrakk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne xetec nede avt aldım pıoneer avh 6050 ve ekstra tv tuner ünitesini aldım gerçekten çok güzel bir cihaz

Hayırlı olsun, cihazları kaça aldığınızı söyleyebilirmisiniz sakıncası yoksa. Bir de TV tunerin araç hareket halindeyken performansı nasıl izlenebiliyor mu? Mümkünse TV açıkken bir resim alabilirmiyiz? Birde son bir soru pioneerin bu cihaz için direksiyon kumanda tuşlarının foksiyonunu kaybetmemesi için bir aparatı vs var mıdır? Teşekkürler şimdiden..