xenonn lütfen bilenler yardımcı olsun

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar bugün bi arkdasım narva marka xenon önerdi fakt internette bununla ilgili yeterli bilgi bulamadım bilen arkadaslar yardımcı olurlarsa we ne kadar dogru olmasada m tech le kıyaslarlarsa cok makbule gecer

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
narva alman malı mtech japon ben mtech derim

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aldıgım fiyatlarda 310 m tech 240 narva fakat narvanın fiaytını weren bi arkdasımın iş yaptıgı firma dısarıyla ne kadar tutar bilmiorm ben fiyat olarak 310 a ayarlamıstım kendimi bu narva secenegi bu gün cıktı ,bişi daha sorucam orjinal far diye belirtiliyo bazı ilanlarda sahte mi orjanalmi anlama sansımız warmı firmanın güwenirliginden baska?

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi her ilana kanma sen de kendini kanıtlamış bi satıcıdan almaya bak, bu arada mtech in silver serisi var yeni, daha uygun fiyatlı ve kaliteli. Çin mallarına rekabet için çıkartılmış ama yine de mtech kalitesi, 180-200 lira gibi bir fiyatı var

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum onları da sislere düşünüyorum arada bi fark yapmaz heralde ,fkat güwenilir tawsiye edebilcegin byer varmı yoksa ya aksaray sem tuning e yada haramidere oto sanayi de arkadasımın iş yaptıgı 310 lira fiyat weren yerde taktırıcam

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eewet görüşleriniz için saolun ,fakat bu 206 lira olan silver benim 310 lira fiyat aldıgm gold ,bu ikisi arasında ne fark war bilmiorum ama artık gidince ögrenicem yinede bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim